View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Różowy barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot poprawił zh:粉红色染料 |
crafting |
||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|A3= Czerwony barwnik |B3= |C3= Mączka kostna | |A3= Czerwony barwnik |B3= |C3= Mączka kostna | ||
|Output= Różowy barwnik |OA=2 | |Output= Różowy barwnik |OA=2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Różowy barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Różowy barwnik |C3= | |||
|Output= Różowa wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:28, 26 kwi 2012
Różowy barwnik
| Typ |
barwnik |
| Wytrzymałość |
9 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Różowy barwnik jest drugorzędnym kolorem, powstającym w wyniku połączenia czerwonego barwnika z mączką kostną w polu craftingu.
Użycie
- Tworzenie różowego bloku wełny, poprzez połączenie go z wełną w polu craftingu.
- Możliwe jest zdobycie więcej bloczków różowej wełny, poprzez zafarbowanie owcy różowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków różowej wełny.
Crafting
| Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czerwony barwnik + Mączka kostna |
| ||||||||||||
| Wełna + Różowy barwnik |
|