Polecenia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
FarianekPL (dyskusja | edycje) dNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
| Time || /time set <Night, Day> || Zmienia Czas | | Time || /time set <Night, Day> || Zmienia Czas | ||
|- | |- | ||
| Tp|| /tp <Gracz> <Gracz2> | | Tp|| /tp <Gracz> <Gracz2> lub /tp <Gracz> <x> <y> <z> || Teleportuje Gracza do Gracza2 lub na podane kaordynaty | ||
|- | |- | ||
| Weather || /weather <clear, rain, thunder> || Zmienia Pogodę | | Weather || /weather <clear, rain, thunder> || Zmienia Pogodę | ||
|- | |- | ||
| Xp || /xp <ilość> <Gracz> | | Xp || /xp <ilość> <Gracz> lub /xp <ilość>L <Gracz> || Dodaje xp( - umieszczone przed iloscią odejmuję xp) | ||
|- | |||
| Kill || /kill || Zabija gracza | |||
|- | |||
| Clear || /clear <Gracz> lub /clear <Gracz> <Przedmiot> || Czyści ekwipunek Gracza | |||
|- | |||
| Difficulty || /difficulty <Poziom Trudności> || Zmienia poziom trudności | |||
|- | |||
| Gamerule || /gamerule <Zasada> <true\false> || Zmienia zasady gry | |||
|- | |||
| Publish || /publish || Udostępnia grę w sieci lokalnej | |||
|} | |} | ||
| Linia 26: | Linia 36: | ||
Artykół jest nie rozwinięty pomóż i dopisz coś od siebie! | Artykół jest nie rozwinięty pomóż i dopisz coś od siebie! | ||
{| class="wikitable" | |||
!Autorstwa | |||
|- | |||
|FarianekPL | |||
|- | |||
|PioMik7 | |||
|} | |||
Wersja z 22:07, 1 lis 2013
Komendy
W naszym Minecraftowym świecie znajduje się wiele Komend, są bardziej lub mniej przydatne. Ja zaprezentuję te najprzydatniejsze.
| Komenda | Przykład | Wyjaśnienie |
|---|---|---|
| Help | /help <1-5> | Wyświetla listę komend |
| Gamemode | /gamemode <0-2> | Zmienia tryb Gry |
| Setblock | /setblock <x> <y> <z> <Id> | Stawia Blok |
| Time | /time set <Night, Day> | Zmienia Czas |
| Tp | /tp <Gracz> <Gracz2> lub /tp <Gracz> <x> <y> <z> | Teleportuje Gracza do Gracza2 lub na podane kaordynaty |
| Weather | /weather <clear, rain, thunder> | Zmienia Pogodę |
| Xp | /xp <ilość> <Gracz> lub /xp <ilość>L <Gracz> | Dodaje xp( - umieszczone przed iloscią odejmuję xp) |
| Kill | /kill | Zabija gracza |
| Clear | /clear <Gracz> lub /clear <Gracz> <Przedmiot> | Czyści ekwipunek Gracza |
| Difficulty | /difficulty <Poziom Trudności> | Zmienia poziom trudności |
| Gamerule | /gamerule <Zasada> <true\false> | Zmienia zasady gry |
| Publish | /publish | Udostępnia grę w sieci lokalnej |
Artykół jest nie rozwinięty pomóż i dopisz coś od siebie!
| Autorstwa |
|---|
| FarianekPL |
| PioMik7 |