Niestandardowe serwery/Bukkit/McMMO: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Artykuł nieprawidłowy. |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{nieprawidłowy}} | {{nieprawidłowy}} | ||
{{Budowa|tak}} | |||
==Wprowadzenie== | ==Wprowadzenie== | ||
*McMMO to plugin który dodaje nam system umiejętności i traktowanie bloku żelaza jako kowadło.Jest też specjalny atak który ułatwia nam np.ścinanie drzewa,walkę itp. | *McMMO to plugin który dodaje nam system umiejętności i traktowanie bloku żelaza jako kowadło oraz zakładanie gildii.Jest też specjalny atak który ułatwia nam np.ścinanie drzewa,walkę itp. | ||
==Statystyki== | ==Statystyki== | ||
{{-}} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Nazwa !! Nazwa polska !! Krótki opis | |||
|- | |||
|Swords || Miecze || Im wyższy poziom ty większa szansa na krwawienie atakowanego i dłuższy atak specjalny. | |||
|- | |||
|Archery || Łucznictwo || Większy poziom,silniejszy strzał. | |||
|- | |||
|Excavation || Kopanie || Większy poziom to dłuższy atak specjalny oraz szansa na rzadki drop. | |||
|- | |||
|Unarmed || Nieuzbrojony ||Im większy poziom tym silniejszy cios samą ręką. | |||
|- | |||
|Mining || Wydobywanie||Im większy poziom tym więcej dropu z rud i dłuższa specjalna zdolność | |||
|- | |||
|Taming || Oswajanie ||Im większy poziom tym więcej życia mają nasze oswojone zwierzęta(wilki są silniejsze). | |||
|- | |||
|Herbalism || Zielarstwo ||Im większy poziom tym lepsze plony(Więcej głodu uzdrawiają i więcej nasion dają). | |||
|- | |||
|Woodcutting || Ścinanie drzew ||Im większy poziom tym większa szansa,że wypadnie więcej drewna w jednym drzewie.Zdolność powalacz drzew trwa dłużej. | |||
|- | |||
|Fishing || Łowienie ryb ||Im większy poziom tym większa szansa,że będzie lepszy przedmiot wyłowiony oraz ryby będą lepiej brać. | |||
|- | |||
|Axes || Topory ||Im większy poziom tym większe obrażenia od toporów. | |||
|- | |||
|Repair || Naprawa ||Im większy poziom tym lepiej możemy naprawiać materiały. | |||
|- | |||
|Acrobatics || Akrobacje ||Im większy poziom tym większa szansa na unik.Można też przytrzymując klawisz skradania,żeby zmniejszyć obrażenia od upadku(trzymaj go w czasie lotu) | |||
|- | |||
|Smelting || Przepalanie ||Im większy poziom tym lepsze przetapianie. | |||
|} | |||
==Naprawa== | |||
*Domyślnie kowadłem w tym pluginie jest blok żelaza.Działa on na tej samej podstawie co minecraftowe kowadło,ale można naprawić więcej. | |||
{{-}} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Rzecz !! Materiały | |||
|- | |||
|'''[[Zbroja]]''' | |||
|- | |||
|Skórzana zbroja || [[Skóra]] | |||
|- | |||
|Żelazna zbroja || [[Żelazo]] | |||
|- | |||
|Złota zbroja || [[Złoto]] | |||
|- | |||
|Diamentowa zbroja || [[Diament]] | |||
|- | |||
|'''[[Broń]]''' | |||
|- | |||
|Drewniany miecz || [[Drewno]] | |||
|- | |||
|Kamienny miecz || [[Bruk]] | |||
|- | |||
|Złoty miecz || [[Złoto]] | |||
|- | |||
|Diamentowy miecz || [[Diament]] | |||
|- | |||
|Żelazny miecz || [[Żelazo]] | |||
|- | |||
|Łuk || [[Pajęczyna]] | |||
|- | |||
|'''[[Narzędzia]]''' | |||
|- | |||
|Drewniane narzędzie || [[Drewno]] | |||
|- | |||
|Kamienne narzędzie || [[Kamień]] | |||
|- | |||
|Żelazne narzędzie || [[Żelazo]] | |||
|- | |||
|Złote narzędzie || [[Złoto]] | |||
|- | |||
|Diamentowe narzędzie || [[Diament]] | |||
|- | |||
|Wędka || [[Pajęczyna]] | |||
|} | |||
Wersja z 13:29, 25 sty 2014
| Artykuł Niestandardowe serwery/Bukkit/McMMO jest nieprawidłowy! Artykuł został uznany za niespełniający niektórych wymagań dot. jakości artykułów,
jednak jest wystarczająco dobry, aby go nie usuwać. Możesz pomóc poprawiając go |
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Niestandardowe serwery/Bukkit/McMMO.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
Wprowadzenie
- McMMO to plugin który dodaje nam system umiejętności i traktowanie bloku żelaza jako kowadło oraz zakładanie gildii.Jest też specjalny atak który ułatwia nam np.ścinanie drzewa,walkę itp.
Statystyki
| Nazwa | Nazwa polska | Krótki opis |
|---|---|---|
| Swords | Miecze | Im wyższy poziom ty większa szansa na krwawienie atakowanego i dłuższy atak specjalny. |
| Archery | Łucznictwo | Większy poziom,silniejszy strzał. |
| Excavation | Kopanie | Większy poziom to dłuższy atak specjalny oraz szansa na rzadki drop. |
| Unarmed | Nieuzbrojony | Im większy poziom tym silniejszy cios samą ręką. |
| Mining | Wydobywanie | Im większy poziom tym więcej dropu z rud i dłuższa specjalna zdolność |
| Taming | Oswajanie | Im większy poziom tym więcej życia mają nasze oswojone zwierzęta(wilki są silniejsze). |
| Herbalism | Zielarstwo | Im większy poziom tym lepsze plony(Więcej głodu uzdrawiają i więcej nasion dają). |
| Woodcutting | Ścinanie drzew | Im większy poziom tym większa szansa,że wypadnie więcej drewna w jednym drzewie.Zdolność powalacz drzew trwa dłużej. |
| Fishing | Łowienie ryb | Im większy poziom tym większa szansa,że będzie lepszy przedmiot wyłowiony oraz ryby będą lepiej brać. |
| Axes | Topory | Im większy poziom tym większe obrażenia od toporów. |
| Repair | Naprawa | Im większy poziom tym lepiej możemy naprawiać materiały. |
| Acrobatics | Akrobacje | Im większy poziom tym większa szansa na unik.Można też przytrzymując klawisz skradania,żeby zmniejszyć obrażenia od upadku(trzymaj go w czasie lotu) |
| Smelting | Przepalanie | Im większy poziom tym lepsze przetapianie. |
Naprawa
- Domyślnie kowadłem w tym pluginie jest blok żelaza.Działa on na tej samej podstawie co minecraftowe kowadło,ale można naprawić więcej.
| Rzecz | Materiały |
|---|---|
| Zbroja | |
| Skórzana zbroja | Skóra |
| Żelazna zbroja | Żelazo |
| Złota zbroja | Złoto |
| Diamentowa zbroja | Diament |
| Broń | |
| Drewniany miecz | Drewno |
| Kamienny miecz | Bruk |
| Złoty miecz | Złoto |
| Diamentowy miecz | Diament |
| Żelazny miecz | Żelazo |
| Łuk | Pajęczyna |
| Narzędzia | |
| Drewniane narzędzie | Drewno |
| Kamienne narzędzie | Kamień |
| Żelazne narzędzie | Żelazo |
| Złote narzędzie | Złoto |
| Diamentowe narzędzie | Diament |
| Wędka | Pajęczyna |