Murek: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Cero11 (dyskusja | edycje)
dNie podano opisu zmian
Falibor (dyskusja | edycje)
Linia 16: Linia 16:
|Output= Murek z bruku |OA= 6
|Output= Murek z bruku |OA= 6
}}
}}
|}
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee" cellpadding="5"
|- align="center"
|- align="center"
!width="150"|Składniki
|[[Bruk z mchem]]
!width="204"|Przed » Po
|- align="center"
|[[Bruk]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B1= |C1=

Wersja z 21:57, 25 sie 2012

Ten artykuł dotyczy treści, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji.
Ten element pojawił się w snapshotach, ale pełna aktualizacja zawierająca te treści nie została jeszcze wydana.
W każdej chwili zawarte w tym artykule informacje mogą się zmienić!
Artykuł Murek jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.

Murek z bruku to rodzaj ogrodzenia dodany w wersji 12w34a. Działa podobnie jak płot. Również można stawiać na niego pochodnie.

Crafting

Składniki Przed » Po
Bruk



Murek z bruku






Bruk z mchem



Murek z bruku z mchem
Bruk z mchem Bruk z mchem Bruk z mchem
Bruk z mchem Bruk z mchem Bruk z mchem

Historia

Nadchodzące zmiany
16 sierpnia 2012r.Jeb opublikował na twitterze pierwszy zrzut ekranu z murkiem z bruku.[1]
12w34aDodano murek z bruku

Galeria

Przypisy