View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Purpurowy barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Wycofano ostatnią zmianę treści (zrobioną przez GELU) i przywrócono wersję 16734 autorstwa R2-D2 |
crafting |
||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Karmazynowy barwnik |OA= 2 | |Output= Karmazynowy barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Karmazynowy barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Karmazynowy_barwnik |C3= | |||
|Output= Karmazynowa wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:42, 26 kwi 2012
Purpurowy barwnik
| Typ |
barwnik |
| Wytrzymałość |
13 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Karmazynowy barwnik jest trzeciorzędnym kolorem, powstający przy połączeniu fioletowego barwnika i różowego barwnika w polu craftingu.
Użycie
- Tworzenie karmazynowego bloku wełny, poprzez połączenie go z wełną w polu craftingu.
- Możliwe jest zdobycie więcej bloczków karmazynowej wełny, poprzez zafarbowanie owcy karmazynowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków karmazynowej wełny.
Crafting
| Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fioletowy barwnik + Różowy barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Karmazynowy barwnik |
|