Jedzenie/Pożywność: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Druteczka (dyskusja | edycje)
Naprawa obrazków
d aktualizacja
Linia 10: Linia 10:
|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|1,6
|1,6
|{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Upieczony łosoś}}{{Grid|Oko pająka}}
|{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Pieczony łosoś}}{{Grid|Oko pająka}}


|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|1,2
|1,2
|{{Grid|Chleb}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Usmażona ryba}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Gulasz z królika}}{{Grid|Pieczony ziemniak}}{{Grid|Marchewka}}{{Grid|Burak ćwikłowy}}{{Grid|Barszcz czerwony}}
|{{Grid|Barszcz czerwony}}{{Grid|Burak}}{{Grid|Chleb}}{{Grid|Marchewka}}{{Grid|Pieczony dorsz}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Gulasz z królika}}{{Grid|Pieczony ziemniak}}{{Grid|Podejrzana potrawka}}


|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|0,6
|0,6
|{{Grid|Suszone wodorosty}}{{Grid|Czerwone jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Surowy befsztyk}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowy schab}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Owoc refrenu}}
|{{Grid|Jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Słodkie jagody}}{{Grid|Surowy befsztyk}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowy schab}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Owoc refrenu}}
 
|- style="text-align: center;"
|0,4
|{{Grid|Suszone wodorosty}}


|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|0,2
|0,2
|{{Grid|Ciastko}}{{Grid|Ciasto}}{{Grid|Zgniłe mięso}}{{Grid|Surowy łosoś}}{{Grid|Surowa ryba}}{{Grid|Rozdymka}}{{Grid|Błazenek}}
|{{Grid|Butelka miodu}}{{Grid|Ciastko}}{{Grid|Ciasto}}{{Grid|Rozdymka}}{{Grid|Błazenek}}{{Grid|Surowy dorsz}}{{Grid|Surowy łosoś}}{{Grid|Zgniłe mięso}}
|}
|}

Wersja z 00:48, 16 gru 2019

Wartość Posiłek
2,4


1,6 Pieczony befsztykPieczony schab


1,2







Gulasz z królika

0,6



Surowy befsztyk
Surowy schab



Owoc refrenu
0,4 Suszone wodorosty
0,2