Jedzenie/Pożywność: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Naprawa obrazków |
d aktualizacja |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|1,6 | |1,6 | ||
|{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid| | |{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Pieczony łosoś}}{{Grid|Oko pająka}} | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|1,2 | |1,2 | ||
|{{Grid| | |{{Grid|Barszcz czerwony}}{{Grid|Burak}}{{Grid|Chleb}}{{Grid|Marchewka}}{{Grid|Pieczony dorsz}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Gulasz z królika}}{{Grid|Pieczony ziemniak}}{{Grid|Podejrzana potrawka}} | ||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|0,6 | |0,6 | ||
|{{Grid| | |{{Grid|Jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Słodkie jagody}}{{Grid|Surowy befsztyk}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowy schab}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Owoc refrenu}} | ||
|- style="text-align: center;" | |||
|0,4 | |||
|{{Grid|Suszone wodorosty}} | |||
|- style="text-align: center;" | |- style="text-align: center;" | ||
|0,2 | |0,2 | ||
|{{Grid|Ciastko}}{{Grid|Ciasto}}{{Grid| | |{{Grid|Butelka miodu}}{{Grid|Ciastko}}{{Grid|Ciasto}}{{Grid|Rozdymka}}{{Grid|Błazenek}}{{Grid|Surowy dorsz}}{{Grid|Surowy łosoś}}{{Grid|Zgniłe mięso}} | ||
|} | |} | ||