View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Gwiazdka pirotechniczna: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
invwygląd, data |
Crafting |
||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
!Otrzymywanie | !Otrzymywanie | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[ | |[[Barwnik]] <br>+<br> [[Proch]] <br>+<br> Dodatkowy składnik | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|B2= Proch | |B2= Proch | ||
|B3= Kryształ diamentu, Głowa creepera, Samorodek złota, Ognista kula, Jasnopył | |B3= Kryształ diamentu, Głowa creepera, Samorodek złota, Ognista kula, Jasnopył | ||
| | |C3= Mączka kostna,Błękitny barwnik,Kakao,Atrament,Czerwony barwnik,Fioletowy barwnik,Jasnoniebieski barwnik,Jasnoszary barwnik,Karmazynowy barwnik,Limonkowy barwnik,Lapis Lazuli (barwnik),Pomarańczowy barwnik,Różowy barwnik,Szary barwnik,Zielony barwnik,Żółty barwnik | ||
| | |Output= Biało zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Błękitnie zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Brązowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Czarno zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Czerwono zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Fioletowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Jasnoniebiesko zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Jasnoszaro zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Karmazynowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Limonkowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Niebiesko zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Pomarańczowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Różowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Szaro zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Zielono zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Żółto zabarwiona gwiazdka pirotechniczna | ||
|C3= | |nieokreślona=1 | ||
|Output= | }} | ||
|-align="center" | |||
|[[Barwnik]] <br>+<br> [[Proch]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B2= Proch | |||
|C3= Mączka kostna,Błękitny barwnik,Kakao,Atrament,Czerwony barwnik,Fioletowy barwnik,Jasnoniebieski barwnik,Jasnoszary barwnik,Karmazynowy barwnik,Limonkowy barwnik,Lapis Lazuli (barwnik),Pomarańczowy barwnik,Różowy barwnik,Szary barwnik,Zielony barwnik,Żółty barwnik | |||
|Output= Biało zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Błękitnie zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Brązowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Czarno zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Czerwono zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Fioletowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Jasnoniebiesko zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Jasnoszaro zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Karmazynowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Limonkowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Niebiesko zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Pomarańczowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Różowo zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Szaro zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Zielono zabarwiona gwiazdka pirotechniczna,Żółto zabarwiona gwiazdka pirotechniczna | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:09, 22 gru 2012
| Artykuł Gwiazdka pirotechniczna jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Gwiazdka pirotechniczna to przedmiot dodany w wersji 12w49a. Jest ona niezbędna do tworzenia fajerwerków, nadania im koloru i kształtu. Dzięki gwiazdkom można nadać tyle samo kolorów sztucznym ogniom na ile można pokolorować skórzaną zbroję.
| Składniki | Otrzymywanie | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barwnik + Proch + Dodatkowy składnik |
| ||||||||||||
| Barwnik + Proch |
|
Dodatkowe składniki
Dodając różne dodatkowe składniki można zmienić wygląd wybuchu. Oto lista składników i efektów:
| składnik | efekt |
|---|---|
| brak | mała kula |
| ognista kula | duża kula |
| jakakolwiek głowa | głowa creepera |
| samorodek złota | gwiazda |
| pióro | rozproszenie |
| diament | smuga podczas wznoszenia |
| jasnopył | iskrzenie |
Historia
| Nadchodzące zmiany | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 12w49a | Dodano gwiazdki pirotechniczne. | ||||
