View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Fioletowy barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot poprawił zh:紫色染料 |
crafting |
||
| Linia 25: | Linia 25: | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Fioletowy barwnik |OA= 2 | |Output= Fioletowy barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Fioletowy barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Fioletowy barwnik |C3= | |||
|Output= Fioletowa wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:28, 26 kwi 2012
Fioletowy barwnik
| Typ |
barwnik |
| Wytrzymałość |
5 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Fioletowy barwnik jest kolorem drugorzędnym. Powstaje poprzez dodanie barwnika lapis lazuli i czerwonego barwnika.
Użycie
- Tworzenie fioletowego bloku wełny, poprzez połączenie go z wełną w polu craftingu.
- Możliwe jest zdobycie więcej bloczków fioletowej wełny, poprzez zafarbowanie owcy fioletowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków fioletowej wełny.
Crafting
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lapis Lazuli (barwnik) + Czerwony barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Fioletowy barwnik |
|