Użytkownik:Igorczewski6524/workspace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian Znacznik: Wycofane |
Nie podano opisu zmian Znacznik: Wycofane |
||
| Linia 66: | Linia 66: | ||
|2x dowolne nogawice tgo samego typu | |2x dowolne nogawice tgo samego typu | ||
|{{Grid/Crafting Table| A1=Uszkodzone skórzane spodnie; Uszkodzone złote nogawice; Uszkodzone miedziane nogawice; Uszkodzone kolcze nogawice; Uszkodzone żelazne nogawice; Uszkodzone diamentowe nogawice; Uszkodzone netherytowe nogawice| A2=Uszkodzone skórzane spodnie; Uszkodzone złote nogawice; Uszkodzone miedziane nogawice; Uszkodzone kolcze nogawice; Uszkodzone żelazne nogawice; Uszkodzone diamentowe nogawice; Uszkodzone netherytowe nogawice| Output=Skórzane spodnie; Złote nogawice; Miedziane nogawice; Kolcze nogawice; Żelazne nogawice; Diamentowe nogawice; Netherytowe nogawice}} | |{{Grid/Crafting Table| A1=Uszkodzone skórzane spodnie; Uszkodzone złote nogawice; Uszkodzone miedziane nogawice; Uszkodzone kolcze nogawice; Uszkodzone żelazne nogawice; Uszkodzone diamentowe nogawice; Uszkodzone netherytowe nogawice| A2=Uszkodzone skórzane spodnie; Uszkodzone złote nogawice; Uszkodzone miedziane nogawice; Uszkodzone kolcze nogawice; Uszkodzone żelazne nogawice; Uszkodzone diamentowe nogawice; Uszkodzone netherytowe nogawice| Output=Skórzane spodnie; Złote nogawice; Miedziane nogawice; Kolcze nogawice; Żelazne nogawice; Diamentowe nogawice; Netherytowe nogawice}} | ||
|Wytrzymałość obu nagawic jest dodawana + 5% | |||
|} | |||
====Dodawanie materiału==== | |||
Nogawice mogą być naprawione także w kowadle za pomocą materiału z którego są stworzone: | |||
{| class="wikitable" | |||
!Nogawice | |||
!Materiał naprawy | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Skórzane spodnie}} | |||
|{{ItemLink|Skóra}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Miedziane nogawice}} | |||
|{{ItemLink|Sztabka miedzi}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Żelazne nogawice}} | |||
|{{ItemLink|Sztabka żelaza}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Kolcze nogawice}} | |||
|{{ItemLink|Sztabka żelaza}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Złote nogawice}} | |||
|{{ItemLink|Sztabka złota}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Diamentowe nogawice}} | |||
|{{ItemLink|Diament}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Netherytowe nogawice}} | |||
|{{ItemLink|Sztabka netherytu}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 19:39, 4 paź 2025
Zastosowanie
Nogawice mogą zostać umieszczone w 3. miejscu zbroi w ekwipunku gracza.
Statystyki
Każdy punkt zbroi (pół ikony na pasku zbroi) zmniejsza obrażenia o 4%. Wytrzymałość nogawic jest zmniejszana o 1 za każde 4 punkty () przychodzących obrażeń. Każdy typ nogawic ma inną podatność na zaklęcia.
| Typ | Punkty zbroi | Wytrzymałość | Podatność na zaklęcia | Odporność na odrzut |
|---|---|---|---|---|
| Skórzane spodnie | 2 |
75 | 15 | 0 |
| Złote nogawice | 3 ( |
105 | 25 | 0 |
| Miedziane nogawice | 3 ( |
165 | 8 | 0 |
| Kolcze nogawice | 4 ( |
225 | 12 | 0 |
| Żelazne nogawice | 5 ( |
225 | 9 | 0 |
| Diamentowe nogawice | 6 ( |
495 | 10 | 0 |
| Netherytowe nogawice | 6 ( |
555 | 15 | 1 (10%) |
Naprawa
Łączenie
| Nazwa | Składniki | Receptura | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dowolne nogawice | 2x dowolne nogawice tgo samego typu |
|
Wytrzymałość obu nagawic jest dodawana + 5% |
Dodawanie materiału
Nogawice mogą być naprawione także w kowadle za pomocą materiału z którego są stworzone:
