Szablon:EnvSprite/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Lista sprite'ów. |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
== Przykłady == | == Przykłady == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Code | ! Code | ||
| Linia 12: | Linia 11: | ||
| <code><nowiki>{{EnvSprite|słońce}}</nowiki></code> || {{EnvSprite|słońce}} | | <code><nowiki>{{EnvSprite|słońce}}</nowiki></code> || {{EnvSprite|słońce}} | ||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{EnvSprite| | | <code><nowiki>{{EnvSprite|księżyc}}</nowiki></code> || {{EnvSprite|księżyc}} | ||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{EnvSprite| | | <code><nowiki>{{EnvSprite|cykl-dnia-i-nocy}}</nowiki></code> || {{EnvSprite|cykl-dnia-i-nocy}} | ||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{EnvSprite|4}}</nowiki></code> || {{EnvSprite|4}} | | <code><nowiki>{{EnvSprite|4}}</nowiki></code> || {{EnvSprite|4}} | ||
|} | |} | ||
Lista: | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| {{EnvSprite|mapa}} <code>mapa</code> | | {{EnvSprite|mapa}} <code>mapa</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|przedmioty}} <code>przedmioty</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|zasoby-odnawialne}} <code>zasoby-odnawialne</code> | ||
| {{EnvSprite|byty}} <code>byty</code> | |||
| {{EnvSprite|gracz}} <code>gracz</code> | |||
| {{EnvSprite|moby}} <code>moby</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|światło}} <code>światło</code> | | {{EnvSprite|światło}} <code>światło</code> | ||
| {{EnvSprite|muzyka}} <code>muzyka</code> | |||
| {{EnvSprite|chunk}} <code>chunk</code> | | {{EnvSprite|chunk}} <code>chunk</code> | ||
| {{EnvSprite|bloki}} <code>bloki</code> | |||
| {{EnvSprite|ciecze}} <code>ciecze</code> | |||
| {{EnvSprite|nadziemie}} <code>nadziemie</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|nether}} <code>nether</code> | |||
| {{EnvSprite|end}} <code>end</code> | |||
| {{EnvSprite|słońce}} <code>słońce</code> | | {{EnvSprite|słońce}} <code>słońce</code> | ||
| {{EnvSprite|księżyc}} <code>księżyc</code> | | {{EnvSprite|księżyc}} <code>księżyc</code> | ||
| {{EnvSprite|próżnia}} <code>próżnia</code> | |||
| {{EnvSprite|odległe-lądy}} <code>odległe-lądy</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|podniebny-wymiar}} <code>podniebny-wymiar</code> | |||
| {{EnvSprite|wielkie-biomy}} <code>wielkie-biomy</code> | |||
| {{EnvSprite|powiększony}} <code>powiększony</code> | |||
| {{EnvSprite|cykl-dnia-i-nocy}} <code>cykl-dnia-i-nocy</code> | |||
| {{EnvSprite|chmury}} <code>chmury</code> | | {{EnvSprite|chmury}} <code>chmury</code> | ||
| {{EnvSprite|wysokości}} <code>wysokości</code> | |||
|- | |- | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|biomy}} <code>biomy</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|granica}} <code>granica</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|deszcz}} <code>deszcz</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|śnieg}} <code>śnieg</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|burza}} <code>burza</code> | ||
| {{EnvSprite|jaskinia}} <code>jaskinia</code> | | {{EnvSprite|jaskinia}} <code>jaskinia</code> | ||
|- | |||
| {{EnvSprite|wąwóz}} <code>wąwóz</code> | |||
| {{EnvSprite|złoże}} <code>złoże</code> | |||
| {{EnvSprite|drzewo}} <code>drzewo</code> | |||
| {{EnvSprite|wielki-grzyb}} <code>wielki-grzyb</code> | |||
| {{EnvSprite|lodowy-kolec}} <code>lodowy-kolec</code> | |||
| {{EnvSprite|otoczak}} <code>otoczak</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|pustynna-studnia}} <code>pustynna-studnia</code> | |||
| {{EnvSprite|chatka-wiedźmy}} <code>chatka-wiedźmy</code> | |||
| {{EnvSprite|piramida}} <code>piramida</code> | |||
| {{EnvSprite|dżunglowa-świątynia}} <code>dżunglowa-świątynia</code> | |||
| {{EnvSprite|podwodna-świątynia}} <code>podwodna-świątynia</code> | |||
| {{EnvSprite|igloo}} <code>igloo</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|lochy}} <code>lochy</code> | | {{EnvSprite|lochy}} <code>lochy</code> | ||
| {{EnvSprite|opuszczona-kopalnia}} <code>opuszczona-kopalnia</code> | |||
| {{EnvSprite|twierdza}} <code>twierdza</code> | |||
| {{EnvSprite|portal-endu}} <code>portal-endu</code> | |||
| {{EnvSprite|wioska}} <code>wioska</code> | |||
| {{EnvSprite|portal-netheru}} <code>portal-netheru</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|obsydianowa-platforma}} <code>obsydianowa-platforma</code> | |||
| {{EnvSprite|obsydianowy-słup}} <code>obsydianowy-słup</code> | |||
| {{EnvSprite|fontanna-endu}} <code>fontanna-endu</code> | |||
| {{EnvSprite|brama-endu}} <code>brama-endu</code> | |||
| {{EnvSprite|miasto-endu}} <code>miasto-endu</code> | |||
| {{EnvSprite|piramida-magicznej-latarni}} <code>piramida-magicznej-latarni</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|reaktor-netheru}} <code>reaktor-netheru</code> | |||
| {{EnvSprite|ceglana-piramida}} <code>ceglana-piramida</code> | |||
| {{EnvSprite|obsydianowy-mur}} <code>obsydianowy-mur</code> | |||
| {{EnvSprite|kępa-jasnogłazu}} <code>kępa-jasnogłazu</code> | |||
| {{EnvSprite|morze-lawy}} <code>morze-lawy</code> | |||
| {{EnvSprite|forteca-netheru}} <code>forteca-netheru</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|tryb-debugowania}} <code>tryb-debugowania</code> | |||
| {{EnvSprite|domyślny}} <code>domyślny</code> | |||
| {{EnvSprite|całkiem-płaski}} <code>całkiem-płaski</code> | |||
| {{EnvSprite|dostosowany}} <code>dostosowany</code> | |||
| {{EnvSprite|warstwa-powierzchniowa}} <code>warstwa-powierzchniowa</code> | |||
| {{EnvSprite|wielki-szkarłatny-grzyb}} <code>wielki-szkarłatny-grzyb</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|góry}} <code>góry</code> | |||
| {{EnvSprite|basen}} <code>basen</code> | |||
| {{EnvSprite|jezioro-wody}} <code>jezioro-wody</code> | |||
| {{EnvSprite|jezioro-lawy}} <code>jezioro-lawy</code> | |||
| {{EnvSprite|latające-wyspy}} <code>latające-wyspy</code> | |||
| {{EnvSprite|wielki-spaczony-grzyb}} <code>wielki-spaczony-grzyb</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|plaża}} <code>plaża</code> | |||
| {{EnvSprite|kamienna-plaża}} <code>kamienna-plaża</code> | |||
| {{EnvSprite|klif}} <code>klif</code> | |||
| {{EnvSprite|ocean}} <code>ocean</code> | |||
| {{EnvSprite|rzeka}} <code>rzeka</code> | |||
| {{EnvSprite|wielkie-netherowe-grzyby}} <code>wielkie-netherowe-grzyby</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|skamielina}} <code>skamielina</code> | |||
| {{EnvSprite|leśny-dwór}} <code>leśny-dwór</code> | |||
| {{EnvSprite|statek-endu}} <code>statek-endu</code> | |||
| {{EnvSprite|drzewo-refrenusu}} <code>drzewo-refrenusu</code> | |||
| {{EnvSprite|podwodne-ruiny}} <code>podwodne-ruiny</code> | |||
| {{EnvSprite|przewrócone-drzewo}} <code>przewrócone-drzewo</code> | |||
|- | |||
| {{EnvSprite|wrak-statku}} <code>wrak-statku</code> | |||
| {{EnvSprite|podwodny-wąwóz}} <code>podwodny-wąwóz</code> | |||
| {{EnvSprite|góra-lodowa}} <code>góra-lodowa</code> | |||
| {{EnvSprite|rafa-koralowa}} <code>rafa-koralowa</code> | |||
| {{EnvSprite|zakopany-skarb}} <code>zakopany-skarb</code> | |||
| {{EnvSprite|pierścienie-przewodni}} <code>pierścienie-przewodni</code> | |||
|- | |- | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|ruiny-bastionu}} <code>ruiny-bastionu</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|stalagnat}} <code>stalagnat</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|wodospad}} <code>wodospad</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|wzniesienia}} <code>wzniesienia</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|posterunek-złosadniczy}} <code>posterunek-złosadniczy</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|opuszczona-kopalnia-badlandy}} <code>opuszczona-kopalnia-badlandy</code> | ||
| {{EnvSprite| | |- | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|ruina-portalu}} <code>ruina-portalu</code> | ||
| {{EnvSprite|komnaty-próby}} <code>komnaty-próby</code> | |||
| {{EnvSprite|dom}} <code>dom</code> | |||
| {{EnvSprite|pradawne-miasto}} <code>pradawne-miasto</code> | |||
| {{EnvSprite|netherowa-skamielina}} <code>netherowa-skamielina</code> | |||
| {{EnvSprite|granica-świata}} <code>granica-świata</code> | |||
|- | |- | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|ruiny-szlaku}} <code>ruiny-szlaku</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|geoda-ametystowa}} <code>geoda-ametystowa</code> | ||
| {{EnvSprite| | | {{EnvSprite|żyła-rud}} <code>żyła-rud</code> | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 18:47, 17 wrz 2025
[odśwież]
To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.Szablon ten pokazuje odpowiedni obrazek do artykułu nt. środowiska z poniższego arkusza:
Przykłady
| Code | Result |
|---|---|
{{EnvSprite|słońce}} |
|
{{EnvSprite|księżyc}} |
|
{{EnvSprite|cykl-dnia-i-nocy}} |
|
{{EnvSprite|4}} |
Lista:
mapa
|
przedmioty
|
zasoby-odnawialne
|
byty
|
gracz
|
moby
|
światło
|
muzyka
|
chunk
|
bloki
|
ciecze
|
nadziemie
|
nether
|
end
|
słońce
|
księżyc
|
próżnia
|
odległe-lądy
|
podniebny-wymiar
|
wielkie-biomy
|
powiększony
|
cykl-dnia-i-nocy
|
chmury
|
wysokości
|
biomy
|
granica
|
deszcz
|
śnieg
|
burza
|
jaskinia
|
wąwóz
|
złoże
|
drzewo
|
wielki-grzyb
|
lodowy-kolec
|
otoczak
|
pustynna-studnia
|
chatka-wiedźmy
|
piramida
|
dżunglowa-świątynia
|
podwodna-świątynia
|
igloo
|
lochy
|
opuszczona-kopalnia
|
twierdza
|
portal-endu
|
wioska
|
portal-netheru
|
obsydianowa-platforma
|
obsydianowy-słup
|
fontanna-endu
|
brama-endu
|
miasto-endu
|
piramida-magicznej-latarni
|
reaktor-netheru
|
ceglana-piramida
|
obsydianowy-mur
|
kępa-jasnogłazu
|
morze-lawy
|
forteca-netheru
|
tryb-debugowania
|
domyślny
|
całkiem-płaski
|
dostosowany
|
warstwa-powierzchniowa
|
wielki-szkarłatny-grzyb
|
góry
|
basen
|
jezioro-wody
|
jezioro-lawy
|
latające-wyspy
|
wielki-spaczony-grzyb
|
plaża
|
kamienna-plaża
|
klif
|
ocean
|
rzeka
|
wielkie-netherowe-grzyby
|
skamielina
|
leśny-dwór
|
statek-endu
|
drzewo-refrenusu
|
podwodne-ruiny
|
przewrócone-drzewo
|
wrak-statku
|
podwodny-wąwóz
|
góra-lodowa
|
rafa-koralowa
|
zakopany-skarb
|
pierścienie-przewodni
|
ruiny-bastionu
|
stalagnat
|
wodospad
|
wzniesienia
|
posterunek-złosadniczy
|
opuszczona-kopalnia-badlandy
|
ruina-portalu
|
komnaty-próby
|
dom
|
pradawne-miasto
|
netherowa-skamielina
|
granica-świata
|
ruiny-szlaku
|
geoda-ametystowa
|
żyła-rud
|
Zobacz także
{{BlockSprite}}{{EnvSprite}}{{ItemSprite}}{{EntitySprite}}{{EnvLink}}{{Środowisko}}(navbox)

