Szablon:Osoba/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
d →top: replaced: {| → {| class="wikitable" |
dodano argument "płeć" |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|imię= | |imię= | ||
|nazwisko= | |nazwisko= | ||
|płeć= | |||
|data urodzin= | |data urodzin= | ||
|narodowość= | |narodowość= | ||
| Linia 44: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
| <code>nazwisko</code> || Nazwisko || ''nieznane'' | | <code>nazwisko</code> || Nazwisko || ''nieznane'' | ||
|- | |||
| <code>płeć</code> || Płeć || ? | |||
|- | |- | ||
| <code>data urodzin</code> || Data urodzin || ? | | <code>data urodzin</code> || Data urodzin || ? | ||
Wersja z 18:14, 23 lip 2025
[odśwież]
To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.Szablon powinien być używany na stronach opisujących ludzi.
{{Osoba
|zdjęcie=
|imię=
|nazwisko=
|płeć=
|data urodzin=
|narodowość=
|znany jako=
|znany z=
|znana jako=
|znana z=
|zamieszkiwany kraj=
|małżonek=
|dzieci=
|strona=
|języki=
|zajęcie=
|twitter=
|reddit=
|bug_tracker=
|nazwa_forum=
|nazwa_wiki=
|nazwa_wiki_przypis=
|nazwa_minecraft=
|subskrybcje=
|śledzący=
|podpis=
|upuszcza=
|wymowa=
}}
| Parametr | Funkcja | Domyślna wartość |
|---|---|---|
nazwa |
Wymagane tylko, jeśli jest inna, niż nazwa strony | {{BASEPAGENAME}}
|
zdjęcie |
Zdjęcie osoby (powinno być ok. 150x150px) | No block image.png |
imię |
Imię | nieznane |
nazwisko |
Nazwisko | nieznane |
płeć |
Płeć | ? |
data urodzin |
Data urodzin | ? |
narodowość |
Narodowość (pisana małą literą) | ? |
znany jako |
Znany również pod nazwami | ? |
znany z |
Znany z czego? | ? |
znana jako |
Znana również pod nazwami | ? |
znana z |
Znana z czego? | ? |
zamieszkiwany kraj |
Nazwa zamieszkiwanego kraju | ? |
języki |
Znane języki | ? |
dzieci |
Czy ma dzieci? | ? |
strona |
Adres strony internetowej | ? |
nazwa_wiki |
Nazwa użytkownika na angielskiej Minecraft Wiki | ? |
nazwa_wiki_przypis |
Link do źródła | ? |
reddit |
Nazwa użytkownika na reddicie | ? |
nazwa_forum |
Nazwa użytkownika na minecraftforum.net | ? |
bug_tracker |
Nazwa użytkownika na bug trackerze Mojangu | ? |
nazwa_minecraft |
Nazwa użytkownika w Minecraft | ? |
subskrybcje |
Ilość subskrybcji jeżeli to osobistość znana z YouTube | ? |
śledzący |
Ilość śledzących na Twitterze | ? |
podpis |
Podpis | ? |
upuszcza |
Upuszczane przedmioty | ? |
wymowa |
Wymowa | ? |
zajęcie |
Zajęcie | ? |
twitter |
Tu wpisz [https://twitter.com/''Nazwa Twittera'' ''Nazwa Twittera''] |
? |