Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
aktualizacja, więcej plików w przyszłości |
|||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja | ! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja | ||
|- | |- | ||
| [[:Plik: | | [[:Plik:Mobile-header.png]] || [[Plik:Mobile-header.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej | ||
|- | |||
| [[:Plik:GrassBackground.png]] || [[Plik:GrassBackground.png]] || [[MediaWiki:Common.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej) | |||
|- | |- | ||
| [[:Plik:Vector-tabs-first.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first.png|Vector-tabs-first.png]] || rowspan="8"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | | [[:Plik:Vector-tabs-first.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first.png|Vector-tabs-first.png]] || rowspan="8"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | ||
| Linia 45: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
! colspan="4" | Przestrzeń Dungeons | ! colspan="4" | Przestrzeń Dungeons | ||
|- | |||
| [[:Plik:Mobile-header-dungeons.png]] || [[Plik:Mobile-header-dungeons.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej | |||
|- | |- | ||
| [[:Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || rowspan="6"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | | [[:Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || rowspan="6"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | ||
| Linia 59: | Linia 63: | ||
|- | |- | ||
! colspan="4" | Przestrzeń Earth | ! colspan="4" | Przestrzeń Earth | ||
|- | |||
| [[:Plik:Mobile-header-earth.png]] || [[Plik:Mobile-header-earth.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej | |||
|- | |- | ||
| [[:Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || rowspan="6"| [[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | | [[:Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || rowspan="6"| [[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | ||
| Linia 71: | Linia 77: | ||
|- | |- | ||
| [[:Plik:Header-background-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-earth-HiDPI.png|160px]] | | [[:Plik:Header-background-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-earth-HiDPI.png|160px]] | ||
|- | |||
! colspan="4" | Gadżety motywów | |||
|- | |||
| [[:Plik:Mobile-header-nether.png]] || [[Plik:Mobile-header-nether.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej | |||
|- | |||
| [[:Plik:GrassBackground-nether.png]] || [[Plik:GrassBackground-nether.png]] || rowspan="9"| [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej) | |||
|- | |||
| [[:Plik:Vector-tabs-first-nether.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-nether.png]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | |||
|- | |||
| [[:Plik:Vector-tabs-first-nether-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-nether-HiDPI.png|93x93px]] | |||
|- | |||
| [[:Plik:Vector-tabs-nether.png]] || [[Plik:Vector-tabs-nether.png]] || rowspan="2"|Element przycisków | |||
|- | |||
| [[:Plik:Vector-tabs-nether-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-nether-HiDPI.png|262x262px]] | |||
|- | |||
| [[:Plik:Header-background-nether.png]] || [[Plik:Header-background-nether.png|160px]] || rowspan="4"| Element tła | |||
|- | |||
| [[:Plik:Header-background-nether-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-nether-HiDPI.png|160px]] | |||
|- | |||
| [[:Plik:Background-nether.png]] || [[Plik:Background-nether.png|160px]] | |||
|- | |||
| [[:Plik:Background-nether-HiDPI.png]]|| [[Plik:Background-nether-HiDPI.png|160px]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 22:05, 29 gru 2024
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Podgląd | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|---|
| Plik:Wiki.png | MediaWiki:vector.css | Logo strony | |
| Plik:Wiki@2x.png | |||
| Plik:Winter wiki.png | MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym | |
| Plik:Winter wiki HiDPI.png | |||
| Plik:Nether Wiki.png | MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym | |
| Nether Wiki HiDPI.png |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Podgląd | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|---|
| Plik:Site-favicon.ico | Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Plik:Favicon.ico | Favicon w wersji mobilnej | ||
| Plik:Redactor icon.png | MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
| Plik:Scroll top.png | ![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe




