Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
aktualizacja, więcej plików w przyszłości
Linia 26: Linia 26:
! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja
! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja
|-
|-
| [[:Plik:GrassBackground.png]] || [[Plik:GrassBackground.png|GrassBackground.png]] || [[MediaWiki:Common.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej)
| [[:Plik:Mobile-header.png]] || [[Plik:Mobile-header.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej
|-
| [[:Plik:GrassBackground.png]] || [[Plik:GrassBackground.png]] || [[MediaWiki:Common.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej)
|-
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-first.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first.png|Vector-tabs-first.png]] || rowspan="8"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
| [[:Plik:Vector-tabs-first.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first.png|Vector-tabs-first.png]] || rowspan="8"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
Linia 45: Linia 47:
|-
|-
! colspan="4" | Przestrzeń Dungeons
! colspan="4" | Przestrzeń Dungeons
|-
| [[:Plik:Mobile-header-dungeons.png]] || [[Plik:Mobile-header-dungeons.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej
|-
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || rowspan="6"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
| [[:Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || rowspan="6"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
Linia 59: Linia 63:
|-
|-
! colspan="4" | Przestrzeń Earth
! colspan="4" | Przestrzeń Earth
|-
| [[:Plik:Mobile-header-earth.png]] || [[Plik:Mobile-header-earth.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej
|-
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || rowspan="6"| [[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
| [[:Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || rowspan="6"| [[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
Linia 71: Linia 77:
|-
|-
| [[:Plik:Header-background-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-earth-HiDPI.png|160px]]
| [[:Plik:Header-background-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-earth-HiDPI.png|160px]]
|-
! colspan="4" | Gadżety motywów
|-
| [[:Plik:Mobile-header-nether.png]] || [[Plik:Mobile-header-nether.png|128x128px]] || [[MediaWiki:Minerva.css]] || Element tła skórki mobilnej
|-
| [[:Plik:GrassBackground-nether.png]] || [[Plik:GrassBackground-nether.png]] || rowspan="9"| [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej)
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-first-nether.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-nether.png]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-first-nether-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-nether-HiDPI.png|93x93px]]
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-nether.png]] || [[Plik:Vector-tabs-nether.png]] || rowspan="2"|Element przycisków
|-
| [[:Plik:Vector-tabs-nether-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-nether-HiDPI.png|262x262px]]
|-
| [[:Plik:Header-background-nether.png]] || [[Plik:Header-background-nether.png|160px]] || rowspan="4"| Element tła
|-
| [[:Plik:Header-background-nether-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-nether-HiDPI.png|160px]]
|-
| [[:Plik:Background-nether.png]] || [[Plik:Background-nether.png|160px]]
|-
| [[:Plik:Background-nether-HiDPI.png]]|| [[Plik:Background-nether-HiDPI.png|160px]]
|}
|}



Wersja z 22:05, 29 gru 2024

Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:

Loga

Plik Podgląd Link do CSS Lokalizacja
Plik:Wiki.png MediaWiki:vector.css Logo strony
Plik:Wiki@2x.png
Plik:Winter wiki.png MediaWiki:Gadget-winter.css Logo strony w gadżecie zimowym
Plik:Winter wiki HiDPI.png
Plik:Nether Wiki.png MediaWiki:Gadget-nether.css Logo strony w gadżecie netherowym
Nether Wiki HiDPI.png

Elementy tła

Przestrzeń podstawowa
Plik Podgląd Link do CSS Lokalizacja
Plik:Mobile-header.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:GrassBackground.png MediaWiki:Common.css Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Vector-tabs-first.png Vector-tabs-first.png MediaWiki:vector.css Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-HiDPI.png
Plik:Header-background.png Element tła
Plik:Header-background-HiDPI.png
Plik:Background.png
Plik:Background-HiDPI.png
Przestrzeń Dungeons
Plik:Mobile-header-dungeons.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png MediaWiki:vector.css Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-dungeons-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs-dungeons.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-dungeons-HiDPI.png
Plik:Header-background-dungeons.png Element tła
Plik:Header-background-dungeons-HiDPI.png
Przestrzeń Earth
Plik:Mobile-header-earth.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:Vector-tabs-first-earth.png MediaWiki:vector.css Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-earth-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs-earth.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-earth-HiDPI.png
Plik:Header-background-earth.png Element tła
Plik:Header-background-earth-HiDPI.png
Gadżety motywów
Plik:Mobile-header-nether.png MediaWiki:Minerva.css Element tła skórki mobilnej
Plik:GrassBackground-nether.png MediaWiki:Gadget-nether.css Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Vector-tabs-first-nether.png Element początkowy przycisków
Plik:Vector-tabs-first-nether-HiDPI.png
Plik:Vector-tabs-nether.png Element przycisków
Plik:Vector-tabs-nether-HiDPI.png
Plik:Header-background-nether.png Element tła
Plik:Header-background-nether-HiDPI.png
Plik:Background-nether.png
Plik:Background-nether-HiDPI.png

Ikony

Plik Podgląd Link do CSS Lokalizacja
Plik:Site-favicon.ico Oprogramowanie Ikona strony w przeglądarce
Plik:Favicon.ico Favicon w wersji mobilnej
Plik:Redactor icon.png MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów
Plik:Scroll top.png MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css Ikona przycisku powrotu na górę strony

Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe