Pomoc:Wydajność sprzętu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d Wydajność sprzętu przeniesiono do Pomoc:Wydajność sprzętu |
nie rozumiem idei tego artu, ale coś dopisałem |
||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Windows XP || AMD Sempron 2200+ 1,49GHz || ATI Radeon 9550 256MB ('''SPALONA''') || 1,25GB || 1280x1024 || Beta 1.4 || 15-60 fps || 5-50 fps || Normalna || Szybka, bez Smooth Lighting || Niestety, gdyby nie spalona karta graficzna, grało by się znacznie lepiej. Lecz jestem już przyzwyczajony. Ogólnie nie jest źle (gorzej przy zachodach/wschodach słońca). Idzie wytrzymać, jeśli nie posiadamy czegoś lepszego. | | Windows XP || AMD Sempron 2200+ 1,49GHz || ATI Radeon 9550 256MB ('''SPALONA''') || 1,25GB || 1280x1024 || Beta 1.4 || 15-60 fps || 5-50 fps || Normalna || Szybka, bez Smooth Lighting || Niestety, gdyby nie spalona karta graficzna, grało by się znacznie lepiej. Lecz jestem już przyzwyczajony. Ogólnie nie jest źle (gorzej przy zachodach/wschodach słońca). Idzie wytrzymać, jeśli nie posiadamy czegoś lepszego. | ||
|- align="center" | |||
| Windows 7 || Intel Core i3 2,93 GHz || nVidia GT 220 1GB || 3GB || 1920x1080 || Beta 1.4_01 || 60 fps || 45-50 fps || Normalna || Ładna, Smooth Lightning || Bez zarzutów. Jedyny problem to problem z wywalaniem gry przy odległej mgle, jednak jest to bardzo popularny błąd. | |||
|}<!-- User:Sewciok --> | |}<!-- User:Sewciok --> | ||
Wersja z 21:38, 6 kwi 2011
Dzięki temu artykułowi, pomożemy graczom w wyborze sprzętu do Minecrafta.<br
Proszę o przyczynienie się do rozwoju tego artykułu:
- dopisując parametry swojego sprzętu
- dokładny opis parametrów gry (ustawienia grafiki, itd.)
- ustawienia systemu
- dodaj swój opis na dole tabeli
| OS | CPU | GPU | RAM | Rozdzielczość | Wersja Minecraft | Klatki na sekundę (okno) | Klatki na sekundę (maksymalizacja) | Mgła | Grafika | Opis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Windows XP | AMD Sempron 2200+ 1,49GHz | ATI Radeon 9550 256MB (SPALONA) | 1,25GB | 1280x1024 | Beta 1.4 | 15-60 fps | 5-50 fps | Normalna | Szybka, bez Smooth Lighting | Niestety, gdyby nie spalona karta graficzna, grało by się znacznie lepiej. Lecz jestem już przyzwyczajony. Ogólnie nie jest źle (gorzej przy zachodach/wschodach słońca). Idzie wytrzymać, jeśli nie posiadamy czegoś lepszego. |
| Windows 7 | Intel Core i3 2,93 GHz | nVidia GT 220 1GB | 3GB | 1920x1080 | Beta 1.4_01 | 60 fps | 45-50 fps | Normalna | Ładna, Smooth Lightning | Bez zarzutów. Jedyny problem to problem z wywalaniem gry przy odległej mgle, jednak jest to bardzo popularny błąd. |