Szablon:Wersja/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Qwert225 (dyskusja | edycje)
d tłumaczenie dokumentacji
ClamsioPL (dyskusja | edycje)
d Dodanie wersji Windows 10.
Linia 6: Linia 6:
== Aktualne wersje ==
== Aktualne wersje ==
{| style="background-color: transparent" cellpadding="0" cellspacing="0"
{| style="background-color: transparent" cellpadding="0" cellspacing="0"
| Aktualna wersja PC Classic:           || &nbsp;<big>'''{{v|classic=1}}'''</big>
| Aktualna wersja PC Classic:             || &nbsp;<big>'''{{v|classic=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja serwera PC Classic: || &nbsp;<big>'''{{v|classic=1|server=1}}'''</big>
| Aktualna wersja serwera PC Classic:     || &nbsp;<big>'''{{v|classic=1|server=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja PC:                 || &nbsp;<big>'''{{v}}'''</big>
| Aktualna wersja PC:                     || &nbsp;<big>'''{{v}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja serwera PC:         || &nbsp;<big>'''{{v|server=1}}'''</big>
| Aktualna wersja serwera PC:             || &nbsp;<big>'''{{v|server=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Android:             || &nbsp;<big>'''{{v|android=1}}'''</big>
| Aktualna wersja Android:               || &nbsp;<big>'''{{v|android=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja iOS:                 || &nbsp;<big>'''{{v|ios=1}}'''</big>
| Aktualna wersja iOS:                   || &nbsp;<big>'''{{v|ios=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Xbox/playstation:               || &nbsp;<big>'''{{v|playstation=1.4}}'''</big>
| Aktualna wersja Windows 10:             || &nbsp;<big>'''{{v|windows10=1"}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Xbox/playstation:      || &nbsp;<big>'''{{v|playstation=1.4}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Tygodniówki:        || &nbsp;<big>'''{{v|weekly=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja serwera Tygodniówki: || &nbsp;<big>'''{{v|weekly=1|server=1}}'''</big>
| Aktualna wersja Tygodniówki:           || &nbsp;<big>'''{{v|weekly=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Pi:                 || &nbsp;<big>'''{{v|pi=1}}'''</big>
| Aktualna wersja serwera Tygodniówki:    || &nbsp;<big>'''{{v|weekly=1|server=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja Pi:                     || &nbsp;<big>'''{{v|pi=1}}'''</big>
|}
|}


Linia 35: Linia 37:
* Aby wyświetlić aktualną wersję Android, napisz <code><nowiki>{{v|android=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję Android, napisz <code><nowiki>{{v|android=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję iOS, napisz <code><nowiki>{{v|ios=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję iOS, napisz <code><nowiki>{{v|ios=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję Windows 10 Edition, napisz <code><nowiki>{{v|windows10=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz <code><nowiki>{{v|xbox=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz <code><nowiki>{{v|xbox=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz <code><nowiki>{{v|playstation=1}}</nowiki></code>
* Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz <code><nowiki>{{v|playstation=1}}</nowiki></code>

Wersja z 12:06, 9 sie 2015

Szablon:Doc/start Ponieważ ten szablon jest używany na stronie głównej, aby go zmodyfikować trzeba być jednym z Administratorów lub Biurokratów. Jeśli zauważyłeś, że wydana została nowa wersja, a szablon nie został zmodyfikowany, zgłoś to na stronie Społeczności Wiki.

Aby zaktualizować numer wersji, zmodyfikuj zmienne na górze szablonu.

Aktualne wersje

Aktualna wersja PC Classic:  0.30
Aktualna wersja serwera PC Classic:  1.1.2
Aktualna wersja PC:  1.21.10
Aktualna wersja serwera PC:  1.21.10
Aktualna wersja Android:  1.21.113
Aktualna wersja iOS:  1.21.113
Aktualna wersja Windows 10:  1.21.113
Aktualna wersja Xbox/playstation:  1.21.10
Aktualna wersja Tygodniówki:  25w42a
Aktualna wersja serwera Tygodniówki:  25w42a
Aktualna wersja Pi:  0.1.1

Użycie

  • Aby wyświetlić aktualną wersję PC Classic, napisz {{v|classic=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera PC Classic, napisz {{v|classic=1|server=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję PC, napisz {{v}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera PC, napisz {{v|server=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Android, napisz {{v|android=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję iOS, napisz {{v|ios=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Windows 10 Edition, napisz {{v|windows10=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz {{v|xbox=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz {{v|playstation=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Tygodniówki, napisz {{v|weekly=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera Tygodniówki, napisz {{v|weekly=1|server=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Pi, napisz {{v|pi=1}}

Używanie w tabelach

Podczas używania w tabeli szablon porówna określoną wersję gry z najnowszą wersją, i zaznaczy komórkę na zielono jeśli jest to najnowsza wersja, lub na czerwono jeśli nie jest.

Aby użyć szablonu w tabeli, po prostu umieść wersję którą chcesz.

Przykład, {{v|1.0.0}} Szablon:Doc/end