Szablon:Historia wersji nav: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
poprawki, dodano Aktualne wersje
Nie podano opisu zmian
Linia 3: Linia 3:
|-
|-
| colspan="2" |
| colspan="2" |
<div style="text-align:center">[[Plik:Computer.svg|28px|link=Minecraft]] '''[[Minecraft|Komputer]]'''</div>
<div style="text-align:center">[[Plik:Computer.svg|28px|link=Java Edition]] '''[[Java Edition]]'''</div>
|-
|-
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top" |
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top" |
Linia 22: Linia 22:
|-
|-
| colspan="2" |
| colspan="2" |
<div style="text-align:center;">[[Plik:Xbox One logo.svg|20px|link=Console Edition]] '''[[Console Edition|Edycja konsolowa]]'''</div>
<div style="text-align:center;">[[Plik:Skała macierzysta.png|20px|link=Bedrock Edition]] '''[[Bedrock Edition]]'''</div>
|-
|-
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
* [[Historia wersji/Konsola|Oficjalna gra]]
* [[Historia wersji/Bedrock|Historia wersji]]
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
* [[Przyszłe aktualizacje/Konsola|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Przyszłe aktualizacje/Bedrock|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość/Konsola|Wspomniana zawartość]]
* [[Wspomniana zawartość/Bedrock|Wspomniana zawartość]]
|-
|-
| colspan="2" |
| colspan="2" |
<div style="text-align:center;">[[Plik:Smartphone.svg|15px|link=Pocket Edition]] '''[[Pocket Edition]]'''</div>
<div style="text-align:center;"> '''[[Education Edition]]'''</div>
|-
|-
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
* [[Pocket Edition/Historia wersji|Alpha]]
* [[Historia wersji/Education Edition|Historia wersji]]
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
* [[Przyszłe aktualizacje/Pocket Edition|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Przyszłe aktualizacje/Education Edition|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość/Pocket Edition|Wspomniana zawartość]]
* [[Wspomniana zawartość/Education Edition|Wspomniana zawartość]]
|-
| colspan="2" |
<div style="text-align:center;">[[Plik:Xbox One logo.svg|20px|link=Console Edition]] '''[[Console Edition|Edycja Konsolowa]]'''</div>
|-
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
* [[Historia wersji/Console Edition|Historia wersji]]
| style="padding-left:4px; border-bottom:1px solid #CCC; vertical-align:top;" |
* [[Przyszłe aktualizacje/Console Edition|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość/Console Edition|Wspomniana zawartość]]
|-
|-
| colspan="2" |
| colspan="2" |

Wersja z 09:40, 2 sty 2020