Szablon:Gamemode/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Utworzył nową stronę „{{doc/start}} {{Gamemode | nazwa= | obraz= | pierwsza= | ostatnia= | płatne= | www= }} This template provides a uniform design for gamemode pages. <pre width="3...”
 
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
{{doc/start}}
{{doc/start}}
{{Gamemode
{{Gamemode
| nazwa=
| obraz=  
| obraz=  
| pierwsza=  
| pierwsza=  
Linia 11: Linia 10:


<pre width="30px">{{Gamemode
<pre width="30px">{{Gamemode
| nazwa=
| obraz=  
| obraz=  
| pierwsza=  
| pierwsza=  
Linia 23: Linia 21:
! Funkcja
! Funkcja
! Wartość domyślna
! Wartość domyślna
|-
| <code>nazwa</code> || Wartość opcjonalna, do użycia wtedy, kiedy nazwa różni się od nazwy artykułu|| <code><nowiki>{{BASEPAGENAME}}</nowiki></code>
|-
|-
| <code>obraz</code> || Zrzut ekranu z trybu gry (242 px) || [[:File:No image.png|No image.png]]
| <code>obraz</code> || Zrzut ekranu z trybu gry (242 px) || [[:File:No image.png|No image.png]]

Wersja z 14:24, 16 kwi 2011

Szablon:Doc/start

Gamemode
Pierwsza wersja

?

Ostatnia wersja

?

Płatne?

?

This template provides a uniform design for gamemode pages.

{{Gamemode
| obraz= 
| pierwsza= 
| ostatnia= 
| płatne= 
| www= 
}}
Parametr Funkcja Wartość domyślna
obraz Zrzut ekranu z trybu gry (242 px) No image.png
pierwsza Pierwsza wersja trybu ?
ostatnia Ostatnia (najnowsza) wersja trybu ?
płatne Czy do grania wymagane jest kupno? ?
www Witryna trybu gry None

Zobacz też

Szablon:Doc/end