View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Czerwony barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot poprawił fr:Rouge de rose, zh:玫瑰红 |
crafting |
||
| Linia 37: | Linia 37: | ||
|A3= |B3= Róża |C3= | |A3= |B3= Róża |C3= | ||
|Output= Czerwony barwnik |OA= 2 | |Output= Czerwony barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Żółty barwnik]] + <br>[[Czerwony barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= |C2= | |||
|A3= Czerwony barwnik |B3= |C3= Żółty barwnik | |||
|Output= Pomarańczowy barwnik |OA= 2 | |||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Lapis Lazuli (barwnik)]] + <br>[[Czerwony barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= |C2= | |||
|A3= Lapis Lazuli (barwnik) |B3= |C3= Czerwony barwnik | |||
|Output= Fioletowy barwnik |OA= 2 | |||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Czerwony barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Czerwony barwnik |C3= | |||
|Output= Czerwona wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 18:40, 26 kwi 2012
Czerwony barwnik
| Typ |
barwnik |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Czerwony barwnik to podstawowy barwnik wytwarzany z róż. Można zabarwić nim wełnę.
Używanie
- Aby stworzyć czerwoną wełnę należy użyć czerwonego barwnika i wełny. Jest to często wykorzystywane przy dywanach.
- Można malować nią owce. Po ścięciu z nich wełny możemy uzyskać większą ilość kolorowej wełny niż w craftingu.
| W połączeniu czerwonego barwnika z: | Uzyskuje się: |
|---|---|
| Mączka kostna | Różowy barwnik |
| Żółty barwnik | Pomarańczowy barwnik |
| Lapis Lazuli (Barwnik) | Fioletowy barwnik |
Crafting
Metoda uzyskania czerwonego barwnika w craftingu.
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Róża |
| ||||||||||||
| Żółty barwnik + Czerwony barwnik |
| ||||||||||||
| Lapis Lazuli (barwnik) + Czerwony barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Czerwony barwnik |
|
