View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Błękitny barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot poprawił zh:青色染料 |
crafting |
||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Błękitny barwnik |OA= 2 | |Output= Błękitny barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Błękitny barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Błękitny barwnik |C3= | |||
|Output= Błękitna wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:28, 26 kwi 2012
Błękitny barwnik
| Typ |
barwnik |
| Wytrzymałość |
6 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Błękitny barwnik jest drugorzędnym kolorem, powstającym w wyniku połączenia barwnika lapis lazuli i zielonego barwnika w polu craftingu.
Użycie
- Tworzenie błękitnego bloku wełny, poprzez połączenie go z wełną w polu craftingu.
- Możliwe jest zdobycie więcej bloczków błękitnej wełny, poprzez zafarbowanie owcy błękitnym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków błękitnej wełny.
Crafting
| Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| barwnik Lapis Lazuli + Zielony barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Błękitny barwnik |
|