Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
| [[Plik:Site-background-light|512px]] || Oprogramowanie || Tło strony w menu preferencji | | [[Plik:Site-background-light|512px]] || Oprogramowanie || Tło strony w menu preferencji | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Background_HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Mobile.css]] || | | [[Plik:Light background clouds distance2.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | ||
|- | |||
| [[Plik:Light background grass.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | |||
|- | |||
| [[Plik:Light background deepslate transition.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | |||
|- | |||
| [[Plik:Light background deepslate.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | |||
|- | |||
| [[Plik:Light background stone.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła | |||
|- | |||
| [[Plik:Background_HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Mobile.css]] || Element tła | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | ||
Wersja z 22:51, 11 paź 2021
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Dungeons |
| Plik:Dungeons wiki HiDPI.png | MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Dungeons dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
![]() |
MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Plik:Mobile logo.png | Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe






