Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d →Ikony: Literówki, literówki |
|||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Header-background-altsearch.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony | | [[Plik:Header-background-altsearch.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony | ||
|- | |||
| [[Plik:Mobile-header-background.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony w wersji mobilnej | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Header background HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | | [[Plik:Header background HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Hydra.css]] || Górne tło strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
Wersja z 15:28, 12 kwi 2021
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
| Plik:Wiki HiDPI.png | Oprogramowanie | Logo strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
| Plik:Wiki old.png | MediaWiki:Gadget-Stary-design.css | Stare logo strony |
| Plik:Wiki HiDPI old.png | MediaWiki:Gadget-Stary-design.css | Stare logo strony dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Dungeons |
| Plik:Dungeons wiki HiDPI.png | MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Dungeons dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
![]() |
MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym |
![]() |
MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Plik:Mobile logo.png | Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe








