Użytkownik:Woulfiee: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Doge4 (dyskusja | edycje)
d Doge4 przeniósł stronę Użytkownik:Michal Kolo na Użytkownik:Doge4, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Zmiana nazwy użytkownika
Doge4 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 6: Linia 6:
| Imię:
| Imię:
| Michał
| Michał
|-
| Wiek:
| 15
|-
|-
| Płeć:
| Płeć:
Linia 16: Linia 13:
| Doge4
| Doge4
|}
|}
== To ja! to ja! ==
== To ja! To ja! ==


Mam na imię Michał, robię pluginy na Bukkit.org oraz Spigot.org i mam 15 lat. <br/>
Mam na imię Michał, tworzę pluginy na stronach dev.bukkit.org i spigotmc.org oraz modyfikacje do Minecrafta. <br/>
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.


Linia 24: Linia 21:


Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata. <br/>
Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata. <br/>
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Moje pluginy to m. in. OMahKits oraz PlanW (usunięty, teleportował graczy do danego miejsca) i HotHeads (usunięty, dawał graczom głowy innych graczy). <br/>
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Jednym z moich pluginów jest OMahKits. <br/>
 
== Serwer ==
 
Posiadam także serwer, Dogends, w języku angielskim. Głównym pluginem jest mój, autorski i kilka pomocniczych (od osób trzecich), które zastępują funkcje, których jeszcze nie zrobiłem. Serwer aktualnie jest pusty, <br/>
tzn. prawie nikogo na nim nie ma.
 
== Szkoła ==
 
Chodzę do pewnego gimnazjum w Jeleniej Górze, uczę się dobrze :)

Wersja z 19:26, 31 sie 2016

Doge3

Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Znany także jako: Doge4

To ja! To ja!

Mam na imię Michał, tworzę pluginy na stronach dev.bukkit.org i spigotmc.org oraz modyfikacje do Minecrafta.
Moja przygoda z Minecraftem zaczęła się, kiedy dostępna była już pełna wersja 1.2.5.

Pluginy

Pisać pluginy zacząłem w 2013 roku w wakacje. Z początku łatwo się zniechęcałem, więc zrobiłem dość długą przerwę, bo aż na 2 lata.
Pod koniec 2015 znowu zacząłem i robię to do teraz. Jednym z moich pluginów jest OMahKits.