Użytkownik:TheTNT1500/Stary: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
usunięcie niepotrzebnych rzeczy
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
Ciekawostka o puktach !
Linia 17: Linia 17:
|-
|-
|{{user pl}}
|{{user pl}}
|-
|{{Minecraft Wiki Polska:Userboksy/laptop}}
|-
|-
|{{user m}}
|{{user m}}
|-
|-
|{{User chętnie edytuje}}
|{{User chętnie edytuje}}
|-
|{{Minecraft Wiki Polska:Userboksy/Windows}}
|}
|}


== Opiekuję ==
== Opiekuję ==
* [[MinecraftPolska]]
* [[MinecraftPolska]]
== Ciekawostka ==
* Mam naprawdę ok.5200pkt<ref>Stan pkt z 06.05.2016</ref> (w osiągnięciach) lecz wedłuk wiki mam ok610 pkt.<ref>Stan pkt z 06.05.2016</ref>


{{Przypisy}}
{{Przypisy}}

Wersja z 18:28, 6 maj 2016

Krótka informacja

Jestem Bartosz mam ** (tajemnica) lat i mieszkam w Dukli[1]

Użytkownik

Mam te konto od 10.11.2015 choć zamierzałem już je założyć 19.04.2015.

Czemu założyłem ?

Założyłem, bo jestem fanem minecrafta i postanowiłem edytować tą wiki.

Gry

Na razie gram tylko w minecrafta.

Minecraft

Gram w niego od 2013 ale nie mam konta premium. Za czołem grać na wersji 1.5.2

Wieża

Ten użytkownik jest Polakiem.
Użytkownik mieszka w Dukli.
pl Język polski jest ojczystym dla tego minepedysty.

Ten minepedysta jest mężczyzną.
Ten minepedysta chętnie edytuje artykuły w Minecraft Wiki.

Opiekuję

Ciekawostka

  • Mam naprawdę ok.5200pkt[2] (w osiągnięciach) lecz wedłuk wiki mam ok610 pkt.[3]


Przypisy

Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.

  1. Obecnie mieszkam w Cergowie.
  2. Stan pkt z 06.05.2016
  3. Stan pkt z 06.05.2016