Użytkownik:Rafalon160: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Rafalon160 (dyskusja | edycje) Utworzył nową stronę „Erm.. co by tu napisać, chciałbym wspomóc minecraft wiki polska :D i tyle XD” |
Rafalon160 (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Erm.. co by tu napisać, chciałbym wspomóc minecraft wiki polska :D i tyle XD | Erm.. co by tu napisać, chciałbym wspomóc minecraft wiki polska :D i tyle XD | ||
{| {{user style|#99B3FF|style="float: right;padding-left:30px"}} | |||
|- | |||
|{{user m}} | |||
|- | |||
|{{userbox|26.12.1996r.|Mam 15 lat.}} | |||
|- | |||
|{{userbox|[[Plik:Flaga_pl.png]]|Tak jestem z polski.}} | |||
|- | |||
|{{userbox|Dunnek|Kupiłem go całego! :D}} | |||
|- | |||
|{{userbox|[[Plik:Logo.png|40px]]|Ten użytkownik pomaga na Minecraft Wiki Polska.}} | |||
|} | |||
Wersja z 17:53, 17 lis 2011
Erm.. co by tu napisać, chciałbym wspomóc minecraft wiki polska :D i tyle XD
| ||
| ||
| ||
| ||
|
