Użytkownik:Holls3475: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Utworzył nową stronę „Witam! Jestem Rafał i mam 15 lat! Lubię pisać różne teksty, a moim hobby jest tłumaczenie wszelakich rzeczy z ang. na pol. Poza tymi 'pisemnymi' zainteresowani...” |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
Ze względu na błędy gramatyczne itp. zdecydowałem się tutaj zarejestrować. Postanowiłem także udzielać się w sprawach wszelakich tłumaczeń. | Ze względu na błędy gramatyczne itp. zdecydowałem się tutaj zarejestrować. Postanowiłem także udzielać się w sprawach wszelakich tłumaczeń. | ||
{| {{user style|#99B3FF|style="float: right;padding-left:30px"}} | {| {{user style|#99B3FF|style="float: right;padding-left:30px"}} | ||
|{{userbox| | |{{userbox|Holls |Nick użytkownika.}} | ||
|- | |- | ||
|{{user m}} | |{{user m}} | ||
|- | |- | ||
|{{userbox| | |{{userbox|Ostrageus |Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.}} | ||
|- | |- | ||
|{{userbox|[http://dev.bukkit.org/profiles/Holls1/ Holls1] |Developer | |{{userbox|[http://dev.bukkit.org/profiles/Holls1/ Holls1] |Developer pluginu na Bukkit DEV.}} | ||
|- | |- | ||
|{{userbox| | |{{userbox|6753172 |Kontakt GG.}} | ||
|- | |||
{{Userbox|[[Plik:HollsAvatar.png|65px]]|Avatar. Skin z MC.}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 13:01, 30 wrz 2012
Witam! Jestem Rafał i mam 15 lat! Lubię pisać różne teksty, a moim hobby jest tłumaczenie wszelakich rzeczy z ang. na pol. Poza tymi 'pisemnymi' zainteresowaniami uwielbiam grać w siatkówkę. Interesuję się także informatycznie, więc myślę, że to właśnie moja przyszłość.
Ze względu na błędy gramatyczne itp. zdecydowałem się tutaj zarejestrować. Postanowiłem także udzielać się w sprawach wszelakich tłumaczeń.
| ||
| ||
| ||
| ||
|
| Avatar. Skin z MC. |
