Użytkownik:Holls3475: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Utworzył nową stronę „Witam! Jestem Rafał i mam 15 lat! Lubię pisać różne teksty, a moim hobby jest tłumaczenie wszelakich rzeczy z ang. na pol. Poza tymi 'pisemnymi' zainteresowani...”
 
Nie podano opisu zmian
Linia 2: Linia 2:


Ze względu na błędy gramatyczne itp. zdecydowałem się tutaj zarejestrować. Postanowiłem także udzielać się w sprawach wszelakich tłumaczeń.
Ze względu na błędy gramatyczne itp. zdecydowałem się tutaj zarejestrować. Postanowiłem także udzielać się w sprawach wszelakich tłumaczeń.


{| {{user style|#99B3FF|style="float: right;padding-left:30px"}}  
{| {{user style|#99B3FF|style="float: right;padding-left:30px"}}  
|{{userbox|Holls          |Nick użytkownika.}}
|{{userbox|Holls            |Nick użytkownika.}}
|-
|-
|{{user m}}
|{{user m}}
|-
|-
|{{userbox|Ostrageus|Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.}}
|{{userbox|Ostrageus  |Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.}}
|-
|-
|{{userbox|[http://dev.bukkit.org/profiles/Holls1/ Holls1]       |Developer pluginów na Bukkit DEV.}}
|{{userbox|[http://dev.bukkit.org/profiles/Holls1/ Holls1]       |Developer pluginu na Bukkit DEV.}}
|-
|-
|{{userbox|6753172   |Kontakt GG.}}
|{{userbox|6753172      |Kontakt GG.}}
|-
{{Userbox|[[Plik:HollsAvatar.png|65px]]|Avatar. Skin z MC.}}
|}
|}

Wersja z 13:01, 30 wrz 2012

Witam! Jestem Rafał i mam 15 lat! Lubię pisać różne teksty, a moim hobby jest tłumaczenie wszelakich rzeczy z ang. na pol. Poza tymi 'pisemnymi' zainteresowaniami uwielbiam grać w siatkówkę. Interesuję się także informatycznie, więc myślę, że to właśnie moja przyszłość.

Ze względu na błędy gramatyczne itp. zdecydowałem się tutaj zarejestrować. Postanowiłem także udzielać się w sprawach wszelakich tłumaczeń.


Holls             Nick użytkownika.

Ten minepedysta jest mężczyzną.
Ostrageus   Ten użytkownik zakupił grę Minecraft.
Holls1        Developer pluginu na Bukkit DEV.
6753172       Kontakt GG.
Avatar. Skin z MC.