Użytkownik:CloN309: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
dNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Cześć. | {| align="center" width="610" border="5" | ||
|- bgcolor="#48a046" | |||
|colspan=3 | [[Grafika:Dom.png|600px|center|border=5]] | |||
= | |- bgcolor="#48a046" | ||
|colspan=3 | Cześć. Jestem Grzegorz, mam 16 lat i od kilku miesięcy gram w Minecrafta. Trafiłem tu zupełnie przypadkiem... i zostałem na dłużej. Lubię pomagać i czasem tłumaczę sobie artykuły z oryginalnej minepedii. Jeżeli masz do mnie pytanie, wal śmiało. | |||
|- bgcolor="#48a046" align="center" | |||
| [[Użytkownik:CloN/Artykuły|Artykuły]] | |||
| [[Użytkownik:CloN/Medale|Medale]] | |||
| [[Dyskusja_Użytkownika:CloN|Dyskusja]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
