Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „{| class="wikitable" ! Nazwa na wiki ! Nazwa w grze |- | Blok gliny | Glina |- | Blok Netherowej cegły | Netherowa cegła |- | C...” |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
! Nazwa na wiki | |||
! Nazwa w grze | |||
|- | |||
| Blok gliny | |||
| Glina | |||
|- | |||
| Blok Netherowej cegły | |||
= | | Netherowa cegła | ||
|- | |||
| Czerwone cegły | |||
| Cegły | |||
|- | |||
| Czerwone jabłko | |||
| Jabłko | |||
|- | |||
| Kryształ diamentu | |||
| Diament | |||
|- | |||
| Przewód z czerwonego kamienia | |||
| Czerwony kamień | |||
|- | |||
| Pył czerwonego kamienia | |||
| Czerwony proszek | |||
|} | |||
Wersja z 17:20, 3 kwi 2013
| Nazwa na wiki | Nazwa w grze |
|---|---|
| Blok gliny | Glina |
| Blok Netherowej cegły | Netherowa cegła |
| Czerwone cegły | Cegły |
| Czerwone jabłko | Jabłko |
| Kryształ diamentu | Diament |
| Przewód z czerwonego kamienia | Czerwony kamień |
| Pył czerwonego kamienia | Czerwony proszek |