Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „== Efekty == === Efekty kształtów === {| class="wikitable" ! Składnik ! Efekt ! Obrazek |- | Brak | Mała kulista eksplozja (d...” |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|- | |- | ||
| Brak | | Brak | ||
| Mała kulista eksplozja (domyślna | | Mała kulista eksplozja (domyślna) | ||
| [[File:Fireworks_small_ball.png|400px]] | | [[File:Fireworks_small_ball.png|400px]] | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{BlockLink|id=239|Głowa}} | ||
| Eksplozja w kształcie twarzy Creepera | | Eksplozja w kształcie twarzy Creepera | ||
| | | [[File:Creeper firework.png|400px]] | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Ognista kula}} | | {{ItemLink|id=47|Ognista kula}} | ||
| Duża kulista eksplozja | | Duża kulista eksplozja | ||
| | | [[File:2012-12-07_18.53.01.png|400px]] | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink|Pióro}} | | {{ItemLink|Pióro}} | ||
| Rozproszona eksplozja | | Rozproszona eksplozja | ||
| | | [[File:2012-12-07_18.53.15.png|400px]] | ||
|- | |- | ||
| {{ItemLink| | | {{ItemLink|Samorodek złota}} | ||
| Eksplozja w kształcie gwiazdy | | Eksplozja w kształcie gwiazdy | ||
| | | [[File:2012-12-07 18.52.56.png|400px]] | ||
|} | |||
=== Dodatkowe efekty === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Składnik | |||
! Efekt | |||
! Obrazek | |||
|- | |||
| {{ItemLink|Diament}} | |||
| Iskrzenie | |||
| [[File:2012-12-07 18.51.23.png|400px]] | |||
|- | |||
| {{ItemLink|id=74|Jasnopył}} | |||
| Smuga | |||
| [[File:2012-12-07 18.51.17.png|400px]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:18, 9 gru 2012
Efekty
Efekty kształtów
| Składnik | Efekt | Obrazek |
|---|---|---|
| Brak | Mała kulista eksplozja (domyślna) | |
| Głowa | Eksplozja w kształcie twarzy Creepera | |
| Ognista kula | Duża kulista eksplozja | Plik:2012-12-07 18.53.01.png |
| Pióro | Rozproszona eksplozja | Plik:2012-12-07 18.53.15.png |
| Samorodek złota | Eksplozja w kształcie gwiazdy | Plik:2012-12-07 18.52.56.png |
Dodatkowe efekty
| Składnik | Efekt | Obrazek |
|---|---|---|
| Diament | Iskrzenie | Plik:2012-12-07 18.51.23.png |
| Jasnopył | Smuga | Plik:2012-12-07 18.51.17.png |

