Wytwarzanie/zbroja: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Anulowanie wersji 124219 autora 93.105.176.82 (dyskusja) |
uzupełnienie informacji |
||
| Linia 61: | Linia 61: | ||
|C3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | |C3= Skóra; Sztabka złota; Sztabka żelaza; Diament | ||
|Output= Skórzane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | |Output= Skórzane buty; Złote buty; Żelazne buty; Diamentowe buty | ||
}} | |||
| | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Żółwia skorupa]]''' | |||
|'''[[Tarczka]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Tarczka |B2= Tarczka | |||
|C2= Tarczka | |||
|A3= Tarczka |B3= | |||
|C3= Tarczka | |||
|Output= Skorupa żółwia | |||
}} | }} | ||
| | | | ||
| Linia 73: | Linia 86: | ||
|Output= Skórzana zbroja dla konia | |Output= Skórzana zbroja dla konia | ||
}} | }} | ||
|Możliwa do wytworzenia w [[Bedrock Edition]] i<br> [[Java Edition]] | |Możliwa do wytworzenia w [[Bedrock Edition]] i<br> [[Java Edition]]. | ||
|} | |} | ||
Wersja z 06:08, 18 gru 2019
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hełm | 5 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Napierśnik | 8 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Nogawice | 7 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów |
|
|||||||||||||
| Buty | 4 skóry lub sztabki złota lub sztabki żelaza lub diamenty |
|
|||||||||||||
| Żółwia skorupa | Tarczka |
|
|||||||||||||
| Skórzana zbroja dla konia | 7 skór |
|
Możliwa do wytworzenia w Bedrock Edition i Java Edition. |