Wytwarzanie/zbroja: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
Drobne poprawki, ujednolicenie kodu |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
!width="204"|Crafting | !width="204"|Crafting | ||
!width="390"|Opis | !width="390"|Opis | ||
|- | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Hełm]]''' | |||
|5 '''[[skóra|skór]]''' lub<br />'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br />'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br />'''[[diament]]ów''' lub<br />'''[[ogień|ognia]]'''* | |||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
| Linia 17: | Linia 18: | ||
|Output= Skórzana czapka, Złoty hełm, Żelazny hełm, Diamentowy hełm | |Output= Skórzana czapka, Złoty hełm, Żelazny hełm, Diamentowy hełm | ||
}} | }} | ||
| Daje {{Armlubbar|3}} (wydajność: 0.30). | |Daje {{Armlubbar|3}} (wydajność: 0.30). | ||
|- | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Napierśnik]]''' | |||
|8 '''[[skóra|skór]]''' lub<br />'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br />'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br />'''[[diament]]ów''' lub<br />'''[[ogień|ogni]]'''* | |||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Skóra, Sztabka złota, Sztabka żelaza, Diament | |A1= Skóra, Sztabka złota, Sztabka żelaza, Diament | ||
| Linia 33: | Linia 35: | ||
|Output= Skórzana tunika, Złoty napierśnik, Żelazny napierśnik, Diamentowy napierśnik | |Output= Skórzana tunika, Złoty napierśnik, Żelazny napierśnik, Diamentowy napierśnik | ||
}} | }} | ||
| Daje {{Armlubbar|8}} (wydajność: 0.50). | |Daje {{Armlubbar|8}} (wydajność: 0.50). | ||
|- | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Nogawice]]''' | |||
|7 '''[[skóra|skór]]''' lub<br />'''[[sztabka złota|sztabek złota]]''' lub<br />'''[[sztabka żelaza|sztabek żelaza]]''' lub<br />'''[[diament]]ów''' lub<br />'''[[ogień|ogni]]'''* | |||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Skóra, Sztabka złota, Sztabka żelaza, Diament | |A1= Skóra, Sztabka złota, Sztabka żelaza, Diament | ||
| Linia 47: | Linia 50: | ||
|Output= Skórzane spodnie, Złote nogawice, Żelazne nogawice, Diamentowe nogawice | |Output= Skórzane spodnie, Złote nogawice, Żelazne nogawice, Diamentowe nogawice | ||
}} | }} | ||
| Daje {{Armlubbar|6}} (wydajność: 0.43). | |Daje {{Armlubbar|6}} (wydajność: 0.43). | ||
|- | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Buty]]''' | |||
|4 '''[[skóra|skóry]]''' lub<br />'''[[sztabka złota|sztabki złota]]''' lub<br />'''[[sztabka żelaza|sztabki żelaza]]''' lub<br />'''[[diament]]y''' lub<br />'''[[ogień|ognie]]'''* | |||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= |C1= | |A1= |B1= |C1= | ||
| Linia 59: | Linia 63: | ||
|Output= Skórzane buty, Złote buty, Żelazne buty, Diamentowe buty | |Output= Skórzane buty, Złote buty, Żelazne buty, Diamentowe buty | ||
}} | }} | ||
| Daje {{Armlubbar|3}} (wydajność: 0.38). | |Daje {{Armlubbar|3}} (wydajność: 0.38). | ||
|} | |} | ||
''<nowiki>*</nowiki> [[Kolczuga]] jest możliwa do stworzenia w [[crafting]]u, lecz jedynie przy użyciu bloków [[ogień|ognia]] (których naturalnie nie można otrzymać). Dlatego jej obrazki nie pojawiły się w animacjach | ''<nowiki>*</nowiki> [[Kolczuga]] jest możliwa do stworzenia w [[crafting]]u, lecz jedynie przy użyciu bloków [[ogień|ognia]] (których naturalnie nie można otrzymać). Dlatego jej obrazki nie pojawiły się w animacjach.''<noinclude> | ||
Wersja z 17:31, 12 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hełm | 5 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów lub ognia* |
|
Daje Szablon:Armlubbar (wydajność: 0.30). | ||||||||||||
| Napierśnik | 8 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów lub ogni* |
|
Daje Szablon:Armlubbar (wydajność: 0.50). | ||||||||||||
| Nogawice | 7 skór lub sztabek złota lub sztabek żelaza lub diamentów lub ogni* |
|
Daje Szablon:Armlubbar (wydajność: 0.43). | ||||||||||||
| Buty | 4 skóry lub sztabki złota lub sztabki żelaza lub diamenty lub ognie* |
|
Daje Szablon:Armlubbar (wydajność: 0.38). |
* Kolczuga jest możliwa do stworzenia w craftingu, lecz jedynie przy użyciu bloków ognia (których naturalnie nie można otrzymać). Dlatego jej obrazki nie pojawiły się w animacjach.