Wytwarzanie/mechanizmy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d różne poprawki |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|[[Plik:CraftingDoorsIOanim.gif]] | |[[Plik:CraftingDoorsIOanim.gif]] | ||
|Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i [[Czerwony kamień (obwody)|elektryczności]]. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | |Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i [[Czerwony kamień (obwody)|elektryczności]]. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Klapa]]''' | |||
|[[Deski]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2=Deski |B2= Deski |C2= Deski | |||
|A3=Deski |B3= Deski |C3= Deski | |||
|Output= Klapa | |||
}} | |||
|Klapa może być otwierana i zamykana podobnie jak Drzwi. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Płyta naciskowa|Płyta]]''' | |'''[[Płyta naciskowa|Płyta]]''' | ||
Wersja z 18:50, 26 maj 2011
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drzwi | Drewno lub sztabki żelaza | Plik:CraftingDoorsIOanim.gif | Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i elektryczności. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | ||||||||||||
| Klapa | Deski |
|
Klapa może być otwierana i zamykana podobnie jak Drzwi. | ||||||||||||
| Płyta | Deski lub kamienie | Plik:Płytka naciskowa1.3.gif | Używane do wysyłania ładunków elektrycznych gdy gracz lub Mob na niej stoi. Dodatkowo, płyta drewniana aktywuje się gdy leży na niej blok lub przedmiot (wyrzucany po naciśnięciu Q) | ||||||||||||
| Kamienny przycisk | Kamienie | Plik:CraftingStoneButtonIO.png | Po wciśnięciu wysyła ładunek elektryczny. Pozostaje włączony przez sekundę. | ||||||||||||
| Czerwona pochodnia | Czerwony proszek + Patyk | Plik:CraftingRedTorchIO.png | Wysyła ładunek elektryczny. Może być także używana jako oświetlenie. | ||||||||||||
| Dźwignia | Brukowiec + Patyk | Plik:CraftingLeverIO.png | Wysyła ładunek elektryczny po przełączeniu. Zmienia stan (ON/OFF) po kliknięciu. | ||||||||||||
| Dozownik | Kamienie + Łuk + Czerwony proszek | Plik:Crafting dozownik.jpg | Używane do wystrzeliwania róznych przedmiotów np. strzał. | ||||||||||||
| Instrument | Deski + Czerwony Proszek | Plik:CraftingNoteBlockIO.png | Wydaje dźwięk który można regulować za pomocą prawego przycisku myszy. Dźwięk jest zmienny (inny Instrument) w zależności od bloku na którym stoi. | ||||||||||||
| Przekaźnik | Kamień + Czerwony proszek + Czerwona pochodnia | Plik:CraftingPrzekaźnik.gif | Stosowane w obwodach z czerwonego proszku jako Przedłużacz sygnału, opóźniacz i/lub dioda (przepuszcza sygnał tylko w jednym kierunku) |