Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Usunięcie craftingu złotej marchewki
Dodanie "kox jabłka"
Linia 64: Linia 64:
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Złote jabłko]]'''
|'''[[Złote jabłko]]'''
|'''[[Sztabka złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko]]'''
|'''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko|Jabłko]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota
|A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota
Linia 72: Linia 72:
}}
}}
|Dodaje {{hungerbar|2}} i regeneruje zdrowie przez 5 sekund.
|Dodaje {{hungerbar|2}} i regeneruje zdrowie przez 5 sekund.
|- align="center"
|'''[[Złote jabłko|Zaklęte złote jabłko]]'''
|'''[[Blok złota|Bloki złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko|Jabłko]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Blok złota |B1= Blok złota |C1= Blok złota
|A2= Blok złota |B2= Czerwone jabłko |C2= Blok złota
|A3= Blok złota |B3= Blok złota |C3= Blok złota
|Output= Złote jabłko
}}
|Dodaje {{hungerbar|2}}, posiada specjalne moce i błyskawiczną regenerację, która regeneruje do {{hp|4}} punktów życia na sekundę. Możliwe do wytworzenia tylko w edycji [[Pocket Edition|mobilnej]] i konsolowej.


|- align="center"
|- align="center"
Linia 83: Linia 94:
|Output= Cukier
|Output= Cukier
}}
}}
|Używane do stworzenia [[Ciasto|ciasta]] i [[Placek dyniowy|placka dyniowego]].
|Używany do stworzenia [[Ciasto|ciasta]] i [[Placek dyniowy|placka dyniowego]].


|- align="center"
|- align="center"
Linia 95: Linia 106:
|Output= Pszenica |OA=9
|Output= Pszenica |OA=9
}}
}}
|Używane do stworzenia [[chleb|chleba]].
|Używana do stworzenia [[chleb|chleba]].


|- align="center"
|- align="center"

Wersja z 10:31, 22 cze 2016

Nazwa Składniki Wejście » Wyjście Opis
Miska Deski










Używane do zrobienia zupy grzybowej, gulaszu z królika i barszczu. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem.
Zupa grzybowa Czerwony grzyb
+
Brązowy grzyb
+
Miska

Czerwony grzyb


Brązowy grzyb



Dodaje . Kolejność grzybów nie gra roli.
Gulasz z królika Pieczony królik
+
Marchewka
+
Pieczony ziemniak
+
Czerwony grzyb
+
Miska



Gulasz z królika


Czerwony grzyb



Dodaje .
Barszcz Burak ćwikłowy
+
Miska
Burak ćwikłowy Burak ćwikłowy Burak ćwikłowy
Burak ćwikłowy Burak ćwikłowy Burak ćwikłowy



Dodaje .
Chleb Pszenica










Dodaje .
Złote jabłko Sztabki złota
+
Jabłko





Czerwone jabłko



Dodaje i regeneruje zdrowie przez 5 sekund.
Zaklęte złote jabłko Bloki złota
+
Jabłko





Czerwone jabłko



Dodaje , posiada specjalne moce i błyskawiczną regenerację, która regeneruje do 4 () punktów życia na sekundę. Możliwe do wytworzenia tylko w edycji mobilnej i konsolowej.
Cukier Trzcina cukrowa










Używany do stworzenia ciasta i placka dyniowego.
Pszenica Snop siana










Używana do stworzenia chleba.
Ciasto Pszenica
+
Cukier
+
Jajko
+
Mleko
Mleko Mleko Mleko






6 razy dodaje . Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia.
Ciastko Pszenica
+
Kakao










Dodaje .
Placek dyniowy Dynia
+
Jajko
+
Cukier










Dodaje .