Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięcie craftingu złotej marchewki |
Dodanie "kox jabłka" |
||
| Linia 64: | Linia 64: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Złote jabłko]]''' | |'''[[Złote jabłko]]''' | ||
|'''[[Sztabka złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko]]''' | |'''[[Sztabka złota|Sztabki złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko|Jabłko]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota | |A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota | ||
| Linia 72: | Linia 72: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|2}} i regeneruje zdrowie przez 5 sekund. | |Dodaje {{hungerbar|2}} i regeneruje zdrowie przez 5 sekund. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Złote jabłko|Zaklęte złote jabłko]]''' | |||
|'''[[Blok złota|Bloki złota]]''' <br> + <br> '''[[Czerwone jabłko|Jabłko]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Blok złota |B1= Blok złota |C1= Blok złota | |||
|A2= Blok złota |B2= Czerwone jabłko |C2= Blok złota | |||
|A3= Blok złota |B3= Blok złota |C3= Blok złota | |||
|Output= Złote jabłko | |||
}} | |||
|Dodaje {{hungerbar|2}}, posiada specjalne moce i błyskawiczną regenerację, która regeneruje do {{hp|4}} punktów życia na sekundę. Możliwe do wytworzenia tylko w edycji [[Pocket Edition|mobilnej]] i konsolowej. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 83: | Linia 94: | ||
|Output= Cukier | |Output= Cukier | ||
}} | }} | ||
| | |Używany do stworzenia [[Ciasto|ciasta]] i [[Placek dyniowy|placka dyniowego]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 95: | Linia 106: | ||
|Output= Pszenica |OA=9 | |Output= Pszenica |OA=9 | ||
}} | }} | ||
| | |Używana do stworzenia [[chleb|chleba]]. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 10:31, 22 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej, gulaszu z królika i barszczu. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Czerwony grzyb + Brązowy grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Gulasz z królika | Pieczony królik + Marchewka + Pieczony ziemniak + Czerwony grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Barszcz | Burak ćwikłowy + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Pszenica |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Sztabki złota + Jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Zaklęte złote jabłko | Bloki złota + Jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina cukrowa |
|
Używany do stworzenia ciasta i placka dyniowego. | ||||||||||||
| Pszenica | Snop siana |
|
Używana do stworzenia chleba. | ||||||||||||
| Ciasto | Pszenica + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Pszenica + Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje |