Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
placek dyniowy |
Złota marchewka |
||
| Linia 96: | Linia 96: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|4}}. | |Dodaje {{hungerbar|4}}. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Złota marchewka]]''' | |||
|[[marchewka]] + [[samorodek złota]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Samorodek złota|B1= Samorodek złota|C1= Samorodek złota | |||
|A2= Samorodek złota|B2= Marchewka|C2= Samorodek złota | |||
|A3= Samorodek złota|B3= Samorodek złota|C3= Samorodek złota | |||
|Output= Złota marchewka | |||
}} | |||
|Dodaje {{hungerbar|3}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:48, 21 gru 2012
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Muchomor + Brązowy Grzyb/Borowik + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Zboże |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Samorodki złota + Czerwone jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Cukier | Trzcina Cukrowa |
|
Używane do stworzenia Ciasta. | ||||||||||||
| Ciasto | Zboże + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Zboże, Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złota marchewka | marchewka + samorodek złota |
|
Dodaje |