Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Tomciu2 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
placek dyniowy
Linia 5: Linia 5:
!width="204"|Crafting
!width="204"|Crafting
!width="390"|Opis
!width="390"|Opis
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Miska]]'''
|'''[[Miska]]'''
Linia 15: Linia 16:
}}
}}
|Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem.
|Używane do zrobienia [[Zupa grzybowa|zupy grzybowej]]. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Zupa grzybowa]]'''
|'''[[Zupa grzybowa]]'''
Linia 26: Linia 28:
}}
}}
|Dodaje {{hungerbar|4}}. Kolejność grzybów nie gra roli.
|Dodaje {{hungerbar|4}}. Kolejność grzybów nie gra roli.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Chleb]]'''
|'''[[Chleb]]'''
Linia 36: Linia 39:
}}
}}
|Dodaje {{hungerbar|2.5}}.
|Dodaje {{hungerbar|2.5}}.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Złote jabłko]]'''
|'''[[Złote jabłko]]'''
Linia 46: Linia 50:
}}
}}
|Dodaje {{hungerbar|4}} i regeneruje zdrowie przez 30 sekund.
|Dodaje {{hungerbar|4}} i regeneruje zdrowie przez 30 sekund.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Cukier]]'''
|'''[[Cukier]]'''
Linia 57: Linia 62:
}}
}}
|Używane do stworzenia [[Ciasto|Ciasta]].
|Używane do stworzenia [[Ciasto|Ciasta]].
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Ciasto]]'''
|'''[[Ciasto]]'''
Linia 67: Linia 73:
}}
}}
|6 razy dodaje {{hungerbar|1}}. Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia.
|6 razy dodaje {{hungerbar|1}}. Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia.
|- align="center"
|- align="center"
|'''[[Ciastko]]'''
|'''[[Ciastko]]'''
Linia 77: Linia 84:
}}
}}
|Dodaje {{hungerbar|1}}.
|Dodaje {{hungerbar|1}}.
|- align="center"
|'''[[Placek dyniowy]]'''
|[[Dynia]] + [[Jajko]] + [[Cukier]]
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1=      |B1=                    |C1=
|A2= Jajko |B2= Cukier            |C2=
|A3=      |B3= Dynia              |C3=
|Output= Placek dyniowy
}}
|Dodaje {{hungerbar|4}}.
|}
|}
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>

Wersja z 13:39, 21 lis 2012

Nazwa Składniki Crafting Opis
Miska Deski




Deski
Deski

Deski
Używane do zrobienia zupy grzybowej. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem.
Zupa grzybowa Muchomor + Brązowy Grzyb/Borowik + Miska

Czerwony grzyb


Brązowy grzyb



Dodaje . Kolejność grzybów nie gra roli.
Chleb Zboże







Zboże Zboże Zboże
Dodaje .
Złote jabłko Samorodki złota + Czerwone jabłko
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota Czerwone jabłko Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Dodaje i regeneruje zdrowie przez 30 sekund.
Cukier Trzcina Cukrowa










Używane do stworzenia Ciasta.
Ciasto Zboże + Cukier + Jajko + Mleko
Mleko Mleko Mleko



Zboże Zboże Zboże
6 razy dodaje . Wiadra nie zostaną utracone w procesie tworzenia.
Ciastko Zboże, Kakao




Zboże Kakao Zboże



Dodaje .
Placek dyniowy Dynia + Jajko + Cukier










Dodaje .