Wytwarzanie/inne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d poprawka linka do mobów |
d Dodaje do receptur craftingu furtkę, jednak nie wiem jak dodać obrazek |
||
| Linia 75: | Linia 75: | ||
}} | }} | ||
|Używane jako bariera. Ma wysokość równą półtorej bloku dla gracza i [[Moby|mobów]], lecz 1 blok dla innych bloków. | |Używane jako bariera. Ma wysokość równą półtorej bloku dla gracza i [[Moby|mobów]], lecz 1 blok dla innych bloków. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Furtka]]''' | |||
|[[Patyk]]i + [[Deski]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= |1A= | |||
|A2= Patyk |B2= Deski |C2= Patyk |2A= | |||
|A3= Patyk |B3= Deski |C3= Patyk |3A= | |||
|Output= |OA= 2 | |||
}} | |||
|Służy do przechodzenia przez płot. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Łóżko]]''' | |'''[[Łóżko]]''' | ||
Wersja z 19:21, 26 wrz 2011
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minerały | Żelazny blok, złoty blok, diamentowy blok lub blok Lapis Lazuli. |
|
Odzyskiwanie sztabek lub diamentów z bloków. | ||||||||||||
| Obraz | Patyki + wełna |
|
Używane jako dekoracja. | ||||||||||||
| Znak | Deski + patyk |
|
Pokazuje tekst wpisany przez gracza. | ||||||||||||
| Drabina | Patyki |
|
Używane do pionowego wspinania się. | ||||||||||||
| Papier | Trzcina |
|
Używane do stworzenia książki lub mapy. | ||||||||||||
| Książka | Papier |
|
Używane do stworzenia biblioteczki. | ||||||||||||
| Płot | Patyki |
|
Używane jako bariera. Ma wysokość równą półtorej bloku dla gracza i mobów, lecz 1 blok dla innych bloków. | ||||||||||||
| Furtka | Patyki + Deski |
|
Służy do przechodzenia przez płot. | ||||||||||||
| Łóżko | Wełna + Deski |
|
Używane do zmiany nocy na dzień, jeśli wszyscy gracze na serwerze są w łóżku. Można używać ich tylko w nocy. Można użyć dowolnego koloru wełny. | ||||||||||||
| Mapa świata | Papier + Kompas |
|
Używana do odnajdywania lokacji w obszarze eksplorowanym przez gracza. |