Sztabka złota: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
d →‎Otrzymywanie: |nieokreślona=1
Falibor (dyskusja | edycje)
Linia 58: Linia 58:
! '''Sztabki złota''' <br />
! '''Sztabki złota''' <br />
+ <br />
+ <br />
[[Czerwony kamień (pył)]]
[[Pył czerwonego kamienia]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=              |B1= Sztabka złota    |C1=
|A1=              |B1= Sztabka złota    |C1=
Linia 70: Linia 70:
[[Patyk]] <br />
[[Patyk]] <br />
+ <br />
+ <br />
[[Czerwony kamień (pył)]]
[[Pył czerwonego kamienia]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Sztabka złota |B1=      |C1= Sztabka złota
|A1= Sztabka złota |B1=      |C1= Sztabka złota
Linia 168: Linia 168:
|A3=  |B3= Sztabka złota |C3=  
|A3=  |B3= Sztabka złota |C3=  
|Output= Samorodek złota |OA= 9
|Output= Samorodek złota |OA= 9
}}
|-
! [[Sztabka złota|Sztabki złota]] <br>+<br> [[Wełna]]
||{{Grid/Crafting Table
|A1=Sztabka złota|B1= |C1=
|A2=Sztabka złota|B2=Błękitna wełna,Brązowa wełna,Czarna wełna,Czerwona wełna,Fioletowa wełna,Jasnoniebieska wełna,Jasnoszara wełna,Karmazynowa wełna,Limonkowa wełna,Niebieska wełna,Pomarańczowa wełna,Różowa wełna,Szara wełna,Zielona wełna,Żółta wełna
|C2=Sztabka złota
|A3=Sztabka złota|B3=Sztabka złota|C3=Sztabka złota
|Output=Złota zbroja dla konia|OA= 4
}}
}}
|}
|}

Wersja z 18:32, 1 maj 2013

Sztabka złota
Typ

Surowiec

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Sztabka złota (ang. Gold Ingot) to przedmiot, który można używać do wytworzenia zasilanych torów, zegara lub złotego bloku. Złote sztabki można wykorzystywać także do tworzenia narzędzi. Złote narzędzia cechuje krótki czas wydobywania surowców (krótszy od czasu diamentowych narzędzi), ale kosztem bardzo niskiej wytrzymałości (mniejszej od narzędzi drewnianych). Sztabki złota mogą być wykorzystane również do tworzenia samorodków złota i złotych zbroi.


Otrzymywanie

Sztabkę złota można otrzymać poprzez przetopienie rudy złota, umieszczenie na stole warsztatowym złotego bloku lub 9 samorodków złota.

Składniki Przed » Po
Blok złota










Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota


Składniki Przed » Po
Ruda złota
Ruda złota

DeskiDrewno dębu
2

2
Wiadro z lawą

Zastosowanie

Składniki Przed » Po
Sztabki złota

+
Pył czerwonego kamienia




Zegar

Pył czerwonego kamienia



Sztabki złota

+
Patyk
+
Pył czerwonego kamienia









Pył czerwonego kamienia
Sztabki złota


















































Sztabki złota

+
Patyki
























Złoty topór


























Sztabki złota



Samorodek złota






Sztabki złota
+
Wełna



Złota zbroja dla konia