View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Szary barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot dodał pt-br:Gray Dye |
crafting |
||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|A3= Atrament |B3= |C3= Mączka kostna | |A3= Atrament |B3= |C3= Mączka kostna | ||
|Output= Szary barwnik |OA= 2 | |Output= Szary barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Szary barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Szary barwnik |C3= | |||
|Output= Szara_wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:28, 26 kwi 2012
Szary barwnik
| Typ |
barwnik |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Szary barwnik jest drugorzędnym kolorem otrzymywanym poprzez połączenie, w polach craftingu, atramentu oraz mączki kostnej.
Użycia
- Tworzenie szarej wełny poprzez dodanie szarego barwnika do bloku wełny.
- Szary barwnik może być użyty na owcy w celu przebarwienia jej, jednak od wersji Beta 1.2 szare owce występują naturalnie.
- Przypomina nieco glinę oraz proch.
Crafting
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atrament + Mączka kostna |
| ||||||||||||
| Wełna + Szary barwnik |
|