View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Skóra: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
nowa tekstura |
Dodanie zastosowania skóry do craftingu ramki. |
||
| Linia 58: | Linia 58: | ||
|Output= Książka | |Output= Książka | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
}} | |||
|- | |||
|align="center"| [[Patyk]] + [[Skóra]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | |||
|A2= Patyk |B2= Skóra |C2= Patyk | |||
|A3= Patyk |B3= Patyk |C3= Patyk | |||
|Output= Ramka | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:32, 6 lut 2014
Skóra
| Typ |
Surowiec |
| Wytrzymałość |
N/A |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Skóra (ang. Leather) jest przedmiotem służącym do wyrobu skórzanej zbroi. Skórę możemy zdobyć zabijając krowę. Wypada z niej 0-2 skóry.
Zastosowania
Skóra tak samo jak sztabka żelaza, sztabka złota i diament służy do wyrobu zbroi. Skórzana zbroja w odróżnieniu od diamentowej lub żelaznej bardzo szybko ulega zniszczeniu, jednakże ma większą wytrzymałość od złotego pancerza.
Do wyrobu całej skórzanej zbroi potrzeba 24 skór:
- 5 skór na wyrób hełmu,
- 8 skór na wyrób napierśnika,
- 7 skór na wyrób nogawic,
- 4 skóry na wyrób butów.
Od wersji 12w17a potrzebna jest również do stworzenia książki.
| Składniki | Crafting | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skóra |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Papier + Skóra |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Patyk + Skóra |
|