Płomienna różdżka: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Linia 19: Linia 19:
!width="204"|Wejście » Wyjście
!width="204"|Wejście » Wyjście
|-
|-
| align="center"| '''Płomienna różdżka'''
!'''Płomienna różdżka'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1=                      |C1=
|A1= |B1=                      |C1=
Linia 25: Linia 25:
|A3= |B3= Płomienna różdżka    |C3=
|A3= |B3= Płomienna różdżka    |C3=
|Output= Płomienny proszek |OA= 2
|Output= Płomienny proszek |OA= 2
}}
|}}
|}
 
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 304px" cellpadding="5"
|-align="center"
!width="100"|Składniki
!width="204"|Wejście » Wyjście
|-
|-
| align="center"| '''Płomienna różdżka''' + [[Bruk]]
!'''Płomienna różdżka''' + <br/> [[Bruk]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1=                      |C1=
|A1= |B1=                      |C1=
Linia 39: Linia 33:
|A3=Bruk |B3= Bruk    |C3= Bruk
|A3=Bruk |B3= Bruk    |C3= Bruk
|Output= Statyw alchemiczny
|Output= Statyw alchemiczny
}}
|}}
|}
|}



Wersja z 17:00, 30 paź 2011

Tego jeszcze nie ma w grze!
Informacje zawarte w tym artykule mogą się zmienić w każdej chwili, ponieważ opisuje on przyszłe aktualizacje.
Płomienna różdżka
Typ

?

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Płomienna różdżka (ang. Blaze Rod) to przedmiot, który pierwszy raz pojawi się w stabilnej wersji 1.0. Występuje w nieoficjalnych wersjach Beta 1.9 pre-release i wyższych. Wypada z Blaze'a w ilości 0-1. Płomienna różdżka będzie służyła do tworzenia statywu alchemicznego. Płomienne różdzki można grupować po 64 na jednym polu w ekwipunku.

Zastosowania

Płomienna różdżka w polu craftingu może tworzyć dwie sztuki płomiennego proszku. Na stole warsztatowym w połączeniu z trzema blokami bruku może tworzyć statyw alchemiczny. Płomienna różdżka może być użyta jako paliwo do pieca. Starczy na przetopienie 12 przedmiotów.

Składniki Wejście » Wyjście
Płomienna różdżka










Płomienna różdżka +
Bruk










Zobacz też