Jedzenie/Pożywność: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
poprawny link
Aktualizacja, poprawa elementów w tabeli
Linia 10: Linia 10:
|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|1.6
|1.6
|{{Grid|Oko pająka}}{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Upieczony łosoś}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Marchewka}}
|{{Grid|Pieczony befsztyk}}{{Grid|Pieczony schab}}{{Grid|Pieczona baranina}}{{Grid|Upieczony łosoś}}{{Grid|Oko pająka}}
 
|- style="text-align: center;"
|1.44
|{{Grid|Pieczony ziemniak}}


|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|1.2
|1.2
|{{Grid|Chleb}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Usmażona ryba}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Gulasz z królika}}{{Grid|Burak ćwikłowy}}{{Grid|Barszcz czerwony}}
|{{Grid|Chleb}}{{Grid|Pieczony kurczak}}{{Grid|Pieczony królik}}{{Grid|Usmażona ryba}}{{Grid|Zupa grzybowa}}{{Grid|Gulasz z królika}}{{Grid|Pieczony ziemniak}}{{Grid|Marchewka}}{{Grid|Burak ćwikłowy}}{{Grid|Barszcz czerwony}}


|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
|0.6
|0.6
|{{Grid|Czerwone jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Surowy befsztyk}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowy schab}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Owoc refrenu}}
|{{Grid|Czerwone jabłko}}{{Grid|Kawałek arbuza}}{{Grid|Placek dyniowy}}{{Grid|Surowy befsztyk}}{{Grid|Surowy kurczak}}{{Grid|Surowy schab}}{{Grid|Surowa baranina}}{{Grid|Surowy królik}}{{Grid|Trujący ziemniak}}{{Grid|Ziemniak}}{{Grid|Owoc refrenu}}


|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"

Wersja z 17:25, 22 sie 2016

Wartość Posiłek
2.4


1.6 Pieczony befsztykPieczony schab
Upieczony łosoś
1.2


Usmażona ryba
Gulasz z królika

Burak ćwikłowy
0.6 Czerwone jabłko

Surowy befsztyk
Surowy schab



Owoc refrenu
0.2



Surowa ryba