View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Jasnozielony barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot poprawił zh:黄绿色染料 |
crafting |
||
| Linia 25: | Linia 25: | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Limonkowy barwnik |OA= 2 | |Output= Limonkowy barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Limonkowy barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Limonkowy barwnik |C3= | |||
|Output= Limonkowa wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:28, 26 kwi 2012
Jasnozielony barwnik
| Typ |
barwnik |
| Wytrzymałość |
10 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Limonkowy barwnik jest kolorem drugorzędnym. Powstaje poprzez dodanie zielonego barwnika i mączki kostnej.
Użycie
- Tworzenie limonkowego bloku wełny, poprzez połączenie go z wełną w polu craftingu.
- Możliwe jest zdobycie więcej bloczków limonkowej wełny, poprzez zafarbowanie owcy limonkowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków limonkowej wełny.
Crafting
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zielony barwnik + Mączka kostna |
| ||||||||||||
| Wełna + Limonkowy barwnik |
|