Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
kategoryzowanie nieskategoryzowanych stron (strona obecnie jest pusta, ale ma zastosowanie) |
wszystkie nadchodzące receptury wytwarzania |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
|-align="center" | |||
!width="75"|Nazwa | |||
!width="150"|Składniki | |||
!width="204"|Wejście » Wyjście | |||
!width="390"|Opis | |||
|- | |||
|'''[[Miedziany hełm]]''' | |||
|rowspan="6"|'''[[Sztabka miedzi|Sztabki miedzi]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Sztabka miedzi |B2= Sztabka miedzi |C2= Sztabka miedzi | |||
|A3= Sztabka miedzi |C3= Sztabka miedzi | |||
|Output= Miedziany hełm | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziany napierśnik]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka miedzi |C1= Sztabka miedzi | |||
|A2= Sztabka miedzi |B2= Sztabka miedzi |C2= Sztabka miedzi | |||
|A3= Sztabka miedzi |B3= Sztabka miedzi |C3= Sztabka miedzi | |||
|Output= Miedziany napierśnik | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziane nogawice]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka miedzi |B1= Sztabka miedzi |C1= Sztabka miedzi | |||
|A2= Sztabka miedzi |C2= Sztabka miedzi | |||
|A3= Sztabka miedzi |C3= Sztabka miedzi | |||
|Output= Miedziane nogawice | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziane buty]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Sztabka miedzi |C2= Sztabka miedzi | |||
|A3= Sztabka miedzi |C3= Sztabka miedzi | |||
|Output= Miedziane buty | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziane kraty]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Sztabka miedzi |B2= Sztabka miedzi |C2= Sztabka miedzi | |||
|A3= Sztabka miedzi |B3= Sztabka miedzi |C3= Sztabka miedzi | |||
|Output= Miedziane kraty | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|B2= Sztabka miedzi | |||
|Output= Bryłka miedzi,9 | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Sztabka miedzi]]''' | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Bryłka miedzi |B1= Bryłka miedzi |C1 = Bryłka miedzi | |||
|A2= Bryłka miedzi |B2= Bryłka miedzi |C2 = Bryłka miedzi | |||
|A3= Bryłka miedzi |B3= Bryłka miedzi |C3 = Bryłka miedzi | |||
|Output= Sztabka miedzi | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziany miecz]]''' | |||
|rowspan="5"|'''[[Sztabka miedzi|Sztabki miedzi]]'''<br>+ '''[[patyk]]i''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Sztabka miedzi | |||
|B2= Sztabka miedzi | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziany miecz | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziany kilof]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka miedzi |B1= Sztabka miedzi |C1= Sztabka miedzi | |||
|B2= Patyk | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziany kilof | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana siekiera]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka miedzi |B1= Sztabka miedzi | |||
|A2= Sztabka miedzi |B2= Patyk | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziana siekiera | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana łopata]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Sztabka miedzi | |||
|B2= Patyk | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziana łopata | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana motyka]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka miedzi |B1= Sztabka miedzi | |||
|B2= Patyk | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziana motyka | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziany łańcuch]]''' | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]'''<br>+ '''[[sztabka miedzi]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Bryłka miedzi | |||
|B2= Sztabka miedzi | |||
|B3= Bryłka miedzi | |||
|Output= Miedziany łańcuch | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana pochodnia]]''' | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]'''<br>+ '''[[patyk]]'''<br>+ '''[[węgiel]]'''<br>lub '''[[węgiel drzewny]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Bryłka miedzi | |||
|B2= Węgiel; Węgiel drzewny | |||
|B3= Patyk | |||
|Output= Miedziana pochodnia,4 | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana latarenka]]''' | |||
|'''[[Bryłka miedzi|Bryłki miedzi]]'''<br>+ '''[[miedziana pochodnia]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Bryłka miedzi |B1= Bryłka miedzi |C1 = Bryłka miedzi | |||
|A2= Bryłka miedzi |B2= Miedziana pochodnia |C2 = Bryłka miedzi | |||
|A3= Bryłka miedzi |B3= Bryłka miedzi |C3 = Bryłka miedzi | |||
|Output= Miedziana latarenka | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Miedziana skrzynia]]''' | |||
|'''[[Sztabka miedzi|Sztabki miedzi]]'''<br>+ '''[[skrzynia]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka miedzi |B1= Sztabka miedzi |C1= Sztabka miedzi | |||
|A2= Sztabka miedzi |B2= Skrzynia |C2= Sztabka miedzi | |||
|A3= Sztabka miedzi |B3= Sztabka miedzi |C3= Sztabka miedzi | |||
|Output= Miedziana skrzynia | |||
}} | |||
| | |||
|- | |||
|'''[[Półka]]''' | |||
|'''[[Ociosany pień]]'''<br>lub '''[[ociosany trzon]]'''<br>lub '''[[blok ociosanego bambusu]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|B1= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|C1= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|A3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|B3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|C3= Ociosany dębowy pień; Ociosany brzozowy pień; Ociosany świerkowy pień; Ociosany tropikalny pień; Ociosany akacjowy pień; Ociosany ciemnodębowy pień; Ociosany namorzynowy pień; Ociosany wiśniowy pień; Ociosany bladodębowy pień; Ociosany szkarłatny trzon; Ociosany spaczony trzon; Blok ociosanego bambusu | |||
|Output= Dowolna z drewna (półka),6; Bambusowa półka,6 | |||
}} | |||
| | |||
|} | |||
<noinclude> | <noinclude> | ||
[[Kategoria:Crafting]] | [[Kategoria:Crafting]] | ||
</noinclude> | </noinclude> | ||