Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
aktualizacja, więcej plików w przyszłości |
|||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Plik !! Link do CSS !! Lokalizacja | ! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Wiki.png]] || [[Plik:Wiki.png|128x128px]] || rowspan="2"| [[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Logo strony | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Wiki@2x.png]] || [[Plik:Wiki@2x.png|128x128px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Winter wiki.png]] || [[Plik:Winter_wiki.png|128x128px]] || rowspan="2"| [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || rowspan="2"| Logo strony w gadżecie zimowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Winter wiki HiDPI.png]] || [[Plik:Winter wiki HiDPI.png|128x128px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Nether Wiki.png]] || [[Plik:Nether_Wiki.png|128x128px]] || rowspan="2"| [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || rowspan="2"| Logo strony w gadżecie netherowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Wiki.png | | [[:Plik:Nether Wiki HiDPI.png|Nether Wiki HiDPI.png]] || [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png|128x128px]] | ||
| [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png | |||
|} | |} | ||
| Linia 26: | Linia 22: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! colspan="4" | Przestrzeń podstawowa | |||
|- | |||
! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja | |||
|- | |||
| [[:Plik:GrassBackground.png]] || [[Plik:GrassBackground.png|GrassBackground.png]] || [[MediaWiki:Common.css]] || Tło nagłówka (np na stronie głównej) | |||
|- | |||
| [[:Plik:Vector-tabs-first.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first.png|Vector-tabs-first.png]] || rowspan="8"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | |||
|- | |- | ||
| [[:Plik:Vector-tabs-first-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-HiDPI.png|93x93px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs.png]] || [[Plik:Vector-tabs.png]] || rowspan="2"|Element przycisków | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-HiDPI.png|262x262px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Header-background.png]] || [[Plik:Header-background.png|160px]] || rowspan="4"|Element tła | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Header-background-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-HiDPI.png|160px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Background.png]] || [[Plik:Background.png|160px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Background-HiDPI.png]] || [[Plik:Background-HiDPI.png|160px]] | ||
|- | |- | ||
| | ! colspan="4" | Przestrzeń Dungeons | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-dungeons.png]] || rowspan="6"|[[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-first-dungeons-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-dungeons-HiDPI.png|93x93px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-dungeons.png]] || [[Plik:Vector-tabs-dungeons.png]] || rowspan="2"|Element przycisków | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-dungeons-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-dungeons-HiDPI.png|262x262px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Header-background-dungeons.png]] || [[Plik:Header-background-dungeons.png|160px]] || rowspan="2"|Element tła | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Header-background-dungeons-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-dungeons-HiDPI.png|160px]] | ||
|- | |- | ||
| | ! colspan="4" | Przestrzeń Earth | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-earth.png]] || rowspan="6"| [[MediaWiki:vector.css]] || rowspan="2"| Element początkowy przycisków | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-first-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-first-earth-HiDPI.png|93x93px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-earth.png]] || [[Plik:Vector-tabs-earth.png]] || rowspan="2"|Element przycisków | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Vector-tabs-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Vector-tabs-earth-HiDPI.png|262x262px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Header-background-earth.png]] || [[Plik:Header-background-earth.png|160px]] || rowspan="2"| Element tła | ||
|- | |- | ||
| [[Plik: | | [[:Plik:Header-background-earth-HiDPI.png]] || [[Plik:Header-background-earth-HiDPI.png|160px]] | ||
|} | |} | ||
| Linia 74: | Linia 77: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Plik !! Link do CSS !! Lokalizacja | ! Plik !! Podgląd !! Link do CSS !! Lokalizacja | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Site-favicon.ico]] || Oprogramowanie || Ikona strony w przeglądarce | | [[:Plik:Site-favicon.ico]] || [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Site-favicon.ico]] || rowspan="2"|Oprogramowanie || Ikona strony w przeglądarce | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Favicon.ico]] | | [[:Plik:Favicon.ico]] || [[Plik:Favicon podgląd.png|link=File:Favicon.ico]] || Favicon w wersji mobilnej | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | | [[:Plik:Redactor icon.png]] || [[Plik:Redactor icon.png]] || [[MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css]] || User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Scroll top.png]] || [[MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css]] || Ikona przycisku powrotu na górę strony | | [[:Plik:Scroll top.png]] || [[Plik:Scroll top.png]] || [[MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css]] || Ikona przycisku powrotu na górę strony | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:49, 29 gru 2024
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Podgląd | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|---|
| Plik:Wiki.png | MediaWiki:vector.css | Logo strony | |
| Plik:Wiki@2x.png | |||
| Plik:Winter wiki.png | MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym | |
| Plik:Winter wiki HiDPI.png | |||
| Plik:Nether Wiki.png | MediaWiki:Gadget-nether.css | Logo strony w gadżecie netherowym | |
| Nether Wiki HiDPI.png |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Podgląd | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|---|
| Plik:Site-favicon.ico | Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Plik:Favicon.ico | Favicon w wersji mobilnej | ||
| Plik:Redactor icon.png | MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
| Plik:Scroll top.png | ![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe



