Szablon:Wersja/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
ClamsioPL (dyskusja | edycje)
d Dodanie wersji Windows 10.
Tusiek21 (dyskusja | edycje)
Linia 17: Linia 17:
|-
|-
| Aktualna wersja iOS:                    || &nbsp;<big>'''{{v|ios=1}}'''</big>
| Aktualna wersja iOS:                    || &nbsp;<big>'''{{v|ios=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja Windows Phone:          || &nbsp;<big>'''{{v|windowsphone=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Windows 10:            || &nbsp;<big>'''{{v|windows10=1"}}'''</big>
| Aktualna wersja Windows 10:            || &nbsp;<big>'''{{v|windows10=1"}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Xbox/playstation:      || &nbsp;<big>'''{{v|playstation=1.4}}'''</big>
| Aktualna wersja Fire OS:                || &nbsp;<big>'''{{v|firetv=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja Xbox 360:              || &nbsp;<big>'''{{v|xbox=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja Xbox One:              || &nbsp;<big>'''{{v|xbone=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja PlayStation 3:          || &nbsp;<big>'''{{v|ps3=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja PlayStation 4:          || &nbsp;<big>'''{{v|ps4=1}}'''</big>
|-
| Aktualna wersja PlayStation Vita:      || &nbsp;<big>'''{{v|psvita=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Wii U:                  || &nbsp;<big>'''{{v|wii=1}}'''</big>
|-
|-
| Aktualna wersja Tygodniówki:            || &nbsp;<big>'''{{v|weekly=1}}'''</big>
| Aktualna wersja Tygodniówki:            || &nbsp;<big>'''{{v|weekly=1}}'''</big>

Wersja z 15:31, 17 sty 2016

Szablon:Doc/start Ponieważ ten szablon jest używany na stronie głównej, aby go zmodyfikować trzeba być jednym z Administratorów lub Biurokratów. Jeśli zauważyłeś, że wydana została nowa wersja, a szablon nie został zmodyfikowany, zgłoś to na stronie Społeczności Wiki.

Aby zaktualizować numer wersji, zmodyfikuj zmienne na górze szablonu.

Aktualne wersje

Aktualna wersja PC Classic:  0.30
Aktualna wersja serwera PC Classic:  1.1.2
Aktualna wersja PC:  1.21.10
Aktualna wersja serwera PC:  1.21.10
Aktualna wersja Android:  1.21.113
Aktualna wersja iOS:  1.21.113
Aktualna wersja Windows Phone:  1.16.40
Aktualna wersja Windows 10:  1.21.113
Aktualna wersja Fire OS:  1.16.221
Aktualna wersja Xbox 360:  TU74
Aktualna wersja Xbox One:  1.21.113
Aktualna wersja PlayStation 3:  1.84
Aktualna wersja PlayStation 4:  1.21.113
Aktualna wersja PlayStation Vita:  1.83
Aktualna wersja Wii U:  Patch 43
Aktualna wersja Tygodniówki:  25w42a
Aktualna wersja serwera Tygodniówki:  25w42a
Aktualna wersja Pi:  0.1.1

Użycie

  • Aby wyświetlić aktualną wersję PC Classic, napisz {{v|classic=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera PC Classic, napisz {{v|classic=1|server=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję PC, napisz {{v}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera PC, napisz {{v|server=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Android, napisz {{v|android=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję iOS, napisz {{v|ios=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Windows 10 Edition, napisz {{v|windows10=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz {{v|xbox=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Xbox, napisz {{v|playstation=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Tygodniówki, napisz {{v|weekly=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję serwera Tygodniówki, napisz {{v|weekly=1|server=1}}
  • Aby wyświetlić aktualną wersję Pi, napisz {{v|pi=1}}

Używanie w tabelach

Podczas używania w tabeli szablon porówna określoną wersję gry z najnowszą wersją, i zaznaczy komórkę na zielono jeśli jest to najnowsza wersja, lub na czerwono jeśli nie jest.

Aby użyć szablonu w tabeli, po prostu umieść wersję którą chcesz.

Przykład, {{v|1.0.0}} Szablon:Doc/end