Szablon:Healthbar/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
d standaryzacja szablonu dokumentacji |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {{Dokumentacja/Nagłówek}} | ||
Ten szablon wyświetla pasek życia. | Ten szablon wyświetla pasek życia. | ||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
! Wartość domyślna | ! Wartość domyślna | ||
|- | |- | ||
| <code>1</code> || Wartość | | <code>1</code> || Wartość zdrowia pomiędzy 0, a 32. Puste serce = 0, pół serca = 1, pełne = 2. || 0 | ||
|- | |- | ||
| <code>2</code> || Szerokość każdej ikony. || 18px | | <code>2</code> || Szerokość każdej ikony. || 18px | ||
|- | |- | ||
| <code> | | <code>total</code> || Ilość wyświetlanych serc. || 0 | ||
|- | |- | ||
| <code> | | <code>poisoned</code> || Serca zatrute. || 0 | ||
|- | |- | ||
| <code>withered</code> || Serca z efektem obumarcia. || 0 | |||
|- | |||
| <code>hardcore</code> || Wersja ''hardcore'' każdego z serc. || 0 | |||
|- | |||
| <code>mob</code> || Serca ujeżdżanych mobów. || 0 | |||
|- | |||
| <code>absorption</code> || Serca dodane przez absorpcję. || 0 | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! | ! Kod | ||
! | ! Wynik | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar}}</nowiki></code> || {{healthbar}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|0|9px}}</nowiki></code> || {{healthbar|0|9px}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|1}}</nowiki></code> || {{healthbar|1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|2}}</nowiki></code> || {{healthbar|2}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5}}</nowiki></code> || {{healthbar|5}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|poisoned=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|withered=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|withered=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|absorption=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|absorption=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|poisoned=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|poisoned=1|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|withered=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|withered=1|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|absorption=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|absorption=1|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|5|mob=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|mob=1}} | |||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar}}</nowiki> || {{healthbar}} | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|poisoned=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar|1}}</nowiki> || {{healthbar|1}} | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|withered=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|withered=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|absorption=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|absorption=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|poisoned=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|poisoned=1|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|withered=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|withered=1|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|absorption=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|absorption=1|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|5|total=10|mob=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|5|total=10|mob=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|20}}</nowiki></code> || {{healthbar|20}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|20|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|20|poisoned=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|poisoned=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|withered=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|withered=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|absorption=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|absorption=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|poisoned=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|poisoned=1|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|withered=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|withered=1|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|absorption=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|absorption=1|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|11|9px|mob=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|11|9px|mob=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|7|45px}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|poisoned=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|withered=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|withered=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|absorption=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|absorption=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|hardcore=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{healthbar| | | <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|poisoned=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|poisoned=1|hardcore=1}} | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|withered=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|withered=1|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|absorption=1|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|absorption=1|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{healthbar|7|45px|mob=1}}</nowiki></code> || {{healthbar|7|45px|mob=1}} | |||
|} | |} | ||
== See also == | == See also == | ||
{{Iconbar see also}} | {{Iconbar see also}} | ||
<noinclude> | |||
[[en:Template:Healthbar/doc]] | [[en:Template:Healthbar/doc]] | ||
[[fr:Modèle:Cœurs/doc]] | [[fr:Modèle:Cœurs/doc]] | ||
</noinclude> | </noinclude> | ||
Aktualna wersja na dzień 20:55, 5 wrz 2021
[odśwież]
To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.Ten szablon wyświetla pasek życia.
| Parametr | Funkcja | Wartość domyślna |
|---|---|---|
1 |
Wartość zdrowia pomiędzy 0, a 32. Puste serce = 0, pół serca = 1, pełne = 2. | 0 |
2 |
Szerokość każdej ikony. | 18px |
total |
Ilość wyświetlanych serc. | 0 |
poisoned |
Serca zatrute. | 0 |
withered |
Serca z efektem obumarcia. | 0 |
hardcore |
Wersja hardcore każdego z serc. | 0 |
mob |
Serca ujeżdżanych mobów. | 0 |
absorption |
Serca dodane przez absorpcję. | 0 |