Minecraft Wiki Polska

Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
d Silly me
 
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
Minecraft Wiki Polska istniejąca od ponad 7 lat w przeszłości była tworzona przez wielu użytkowników, część z nich należała do administracji. Ta strona wymienia członków administracji, którzy zrezygnowali bądź ich uprawnienia zostały odebrane (na przykład z powodu nieaktywności). Członkowie administracji, których uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania mogą prosić o zwrot uprawnień.
[[Minecraft Wiki Polska:O Minecraft Wiki Polska|Minecraft Wiki Polska]], istniejąca już od {{#expr: {{CURRENTYEAR}} - 2010}} lat, w przeszłości była tworzona przez [[Specjalna:Użytkownicy|wielu użytkowników]], część z nich należała do [[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administracji]]. Ta strona wymienia członków Administracji, którzy zrezygnowali albo zostali pozbawieni uprawnień (na przykład z powodu nieaktywności). Każdy były Administrator, którego uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania, w każdej chwili może prosić o ponowne nadanie uprawnień.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Linia 5: Linia 5:
! Użytkownik !! Rola !! Czas !! Opis
! Użytkownik !! Rola !! Czas !! Opis
|-
|-
| '''[[Użytkownik:Xblockmove5]]''' || '''Biurokrata''' || '''1 grudzień 2010-5 styczeń 2018''' || '''Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska'''
| {{UserLink|Xblockmove5}} || [[Minecraft Wiki Polska:Biurokraci|Biurokrata]] || 1 grudzień 2010 - 5 styczeń 2018 || Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska
|-
|-
| [[Użytkownik:Promaster14]] || Biurokrata || 4 kwiecień 2011-21 luty 2012 ||
| {{UserLink|Promaster14}} || [[Minecraft Wiki Polska:Biurokraci|Biurokrata]] || 4 kwiecień 2011 - 21 luty 2012 ||
|-
|-
| [[Użytkownik:Slawko1997]] || Biurokrata/Administrator || 5 listopad 2011-13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013, biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011.
| {{UserLink|Slawko1997}} || [[Minecraft Wiki Polska:Biurokraci|Biurokrata]]/[[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administrator]] || 5 listopad 2011 - 13 grudzień 2013 || Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013 oraz Biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011
|-
|-
| [[Użytkownik:Matik7]] || Administrator || 8 maja 2015-28 kwiecień 2020 ||
| {{UserLink|Matik7}} || [[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administrator]] || 8 maja 2015 - 28 kwiecień 2020 ||
|-
|-
| [[Użytkownik:Alex2422]] || Administrator || 27 październik 2013-13 czerwiec 2021 ||
| {{UserLink|Alex2422}} || [[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administrator]] || 27 październik 2013 - 13 czerwiec 2021 ||
|-
|-
| [[Użytkownik:Frisk]] || Administrator || 20 marca 2016-21 sierpnia 2024 || Rola administratora do 21 sierpnia, w dalszym ciągu tymczasowo biurokrata ([[Minecraft Wiki Polska:Społeczność#Zmiany na Minecraft Wiki Polska]])
| {{UserLink|Frisk}} || [[Minecraft Wiki Polska:Biurokraci|Biurokrata]]/[[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administrator]] || 20 marca 2016 - 14 września 2024 || Administrator od 20 marca 2016 do 21 sierpnia 2024 oraz Biurokrata od 24 sierpnia 2017 do 14 września 2024 (w związku ze [[Minecraft Wiki Polska:Społeczność/Archiwum/sprzed 2025-01-15#Zmiany na Minecraft Wiki Polska|zmianami na Wiki]])
|-
| {{UserLink|Ivan-r}} || [[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administrator]] || 28 stycznia 2017 - 10 stycznia 2025 || Administrator do chwili [[Minecraft Wiki Polska:Społeczność/Archiwum/sprzed 2025-01-15#Migracja z Fandomu na minewiki.pl|migracji Minecraft Wiki Polska]]
|}
|}


[[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]]
{{anchor|timeline}}
Poniższy wykres przedstawia oś czasu względem wszystkich <span style="background:#c4e2a0;">[[Minecraft Wiki Polska:Biurokraci|Biurokratów]]</span> i <span style="background:#d5b8e0;">[[Minecraft Wiki Polska:Administratorzy|Administratorów]]</span>:
<center>{{#tag:timeline|
ImageSize = width:995 height:375
PlotArea = left:80 right:20 top:10 bottom:30
DateFormat = dd/mm/yyyy
Period = from:2010 till:{{CURRENTYEAR}}
TimeAxis = orientation:horizontal
ScaleMajor = unit:year increment:1 start:2010
ScaleMinor = unit:month increment:3 start:2010
Define $current = {{CURRENTDAY2}}/{{CURRENTMONTH2}}/{{CURRENTYEAR}}
 
Colors =
  id:biurokrata value:rgb(0.514,0.773,0.239)
  id:administrator value:rgb(0.608,0.349,0.714)
 
BarData =
  bar:ZiuszXX text:"ZiuszXX"
  bar:BartoszKonkol text:"BartoszKonkol"
  bar:Adis163 text:"Adis163"
  bar:Oakar567 text:"Oakar567"
  bar:Infsai text:"Infsai"
  bar:Lewandowski text:"Lewandowski"
  bar:Ivan-r text:"Ivan-r"
  bar:Frisk text:"Frisk"
  bar:Alex2422 text:"Alex2422"
  bar:Matik7 text:"Matik7"
  bar:Slawko1997 text:"Slawko1997"
  bar:Promaster14 text:"Promaster14"
  bar:Xblockmove5 text:"Xblockmove5"
 
PlotData =
  bar:BartoszKonkol from:14/09/2024 till:$current color:biurokrata
  bar:Lewandowski from:30/11/2010 till:$current color:biurokrata
  bar:Frisk from:24/08/2017 till:14/09/2024 color:biurokrata
  bar:Xblockmove5 from:01/12/2010 till:05/01/2018 color:biurokrata
  bar:Promaster14 from:04/04/2011 till:21/02/2012 color:biurokrata
  bar:Slawko1997 from:05/11/2011 till:17/12/2011 color:biurokrata
  bar:BartoszKonkol from:19/04/2016 till:14/09/2024 color:administrator
  bar:Frisk from:20/03/2016 till:24/08/2017 color:administrator
  bar:Slawko1997 from:25/02/2012 till:13/12/2013 color:administrator
  bar:ZiuszXX from:04/12/2024 till:$current color:administrator
  bar:Adis163 from:01/06/2020 till:$current color:administrator
  bar:Oakar567 from:17/10/2019 till:$current color:administrator
  bar:Infsai from:20/03/2016 till:$current color:administrator
  bar:Ivan-r from:28/01/2017 till:10/01/2025 color:administrator
  bar:Alex2422 from:27/10/2013 till:13/06/2021 color:administrator
  bar:Matik7 from:08/05/2015 till:28/04/2020 color:administrator
}}</center>
 
{{MCWPL}}

Aktualna wersja na dzień 02:09, 30 maj 2025

Minecraft Wiki Polska, istniejąca już od 15 lat, w przeszłości była tworzona przez wielu użytkowników, a część z nich należała do Administracji. Ta strona wymienia członków Administracji, którzy zrezygnowali albo zostali pozbawieni uprawnień (na przykład z powodu nieaktywności). Każdy były Administrator, którego uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania, w każdej chwili może prosić o ponowne nadanie uprawnień.

Użytkownik Rola Czas Opis
Xblockmove5 Biurokrata 1 grudzień 2010 - 5 styczeń 2018 Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska
Promaster14 Biurokrata 4 kwiecień 2011 - 21 luty 2012
Slawko1997 Biurokrata/Administrator 5 listopad 2011 - 13 grudzień 2013 Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013 oraz Biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011
Matik7 Administrator 8 maja 2015 - 28 kwiecień 2020
Alex2422 Administrator 27 październik 2013 - 13 czerwiec 2021
Frisk Biurokrata/Administrator 20 marca 2016 - 14 września 2024 Administrator od 20 marca 2016 do 21 sierpnia 2024 oraz Biurokrata od 24 sierpnia 2017 do 14 września 2024 (w związku ze zmianami na Wiki)
Ivan-r Administrator 28 stycznia 2017 - 10 stycznia 2025 Administrator do chwili migracji Minecraft Wiki Polska

Poniższy wykres przedstawia oś czasu względem wszystkich Biurokratów i Administratorów: