Historia wersji Pi Edition: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Utworzył nową stronę „== Wersje gry == {| class="wikitable" style="width: 100%" |- ! style="width: 5em" | Wersja ! Zmiany ! style="width: 15%" | Data wydania |- | style="text-align: cente...”
 
d tylko kategoria
 
(Nie pokazano 26 wersji utworzonych przez 19 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{Wycofane}}
== Wersje gry ==
== Wersje gry ==
{| class="wikitable" style="width: 100%"
{| class="wikitable" style="width: 100%"
Linia 5: Linia 7:
! Zmiany
! Zmiany
! style="width: 15%" | Data wydania
! style="width: 15%" | Data wydania
! style="width: 5%" | Pobierz
|-
|-
| style="text-align: center" | 0.1.1
| style="text-align: center" | 0.1.1
|
|
*?
* Pierwsze publiczne wydanie
* Naprawiono błędy występujące w wersji 0.1
| 11 luty 2013
| 11 luty 2013
|[https://s3.amazonaws.com/assets.minecraft.net/pi/minecraft-pi-0.1.1.tar.gz tar.gz]
|-
| style="text-align: center" | 0.1
|
|
|
*Nie miała to być publiczna wersja. Użytkownicy pobrali ją gdyż przez krótki okres czasu nie była chroniona.
 
'''Opis:'''
* Zawiera wszystkie bloki istniejące w wersji Pocket Edition 0.5.0
* Wyłącznie tryb kreatywny (bez pasywnych i wrogich mobów)
* Brak craftingu oraz przepalania
* Programowanie moze być wykorzystywane do tworzenia prostych struktur
* 87 bloków/itemów
| 20 grudzień 2012
|}
 
{{Historia wersji nav}}
 
[[Kategoria:Cykl rozwoju]]
 
[[fr:Historique des versions Pi]]
[[ko:파이 에디션 버전 역사]]
[[nl:Pi Editie versiegeschiedenis]]

Aktualna wersja na dzień 19:32, 27 lis 2025

Ta strona dotyczy edycji, która została oficjalnie wycofana.
Ta edycja nie jest już aktualizowana lub dostępna do pobrania.


Wersje gry

Wersja Zmiany Data wydania Pobierz
0.1.1
  • Pierwsze publiczne wydanie
  • Naprawiono błędy występujące w wersji 0.1
11 luty 2013 tar.gz
0.1
  • Nie miała to być publiczna wersja. Użytkownicy pobrali ją gdyż przez krótki okres czasu nie była chroniona.

Opis:

  • Zawiera wszystkie bloki istniejące w wersji Pocket Edition 0.5.0
  • Wyłącznie tryb kreatywny (bez pasywnych i wrogich mobów)
  • Brak craftingu oraz przepalania
  • Programowanie moze być wykorzystywane do tworzenia prostych struktur
  • 87 bloków/itemów
20 grudzień 2012