Szablon:Tc/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Dokumentacja szablonu Tc
 
Thn70 (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{doc/start}}
{{Dokumentacja/Nagłówek}}
Ten szablon używany jest to zakolorowania tła oraz tekstu komórki tabeli zależnie od wybranej opcji.
<!-- Dokumentacja powinna być umieszczona w tym miejscu -->
Ten szablon używany jest do zakolorowania tła oraz tekstu komórki tabeli zależnie od wybranej opcji.


== Użycie ==
== Użycie ==
Aby użyć tego szablonu, należy wybrać jedną z [[#Dostępne wartości|dostępnych wartości]] i ewentualnie dodać własny tekst - tak jak pokazuje przykład drugi. Pierwsza litera tak wpisanego tekstu zostanie zmieniona na dużą.
Aby użyć tego szablonu, należy wybrać jedną z [[#Dostępne wartości|dostępnych wartości]] i ewentualnie dodać własny tekst tak jak pokazuje przykład drugi. Pierwsza litera tak wpisanego tekstu zostanie zmieniona na wielką.


=== Przykłady ===
=== Przykłady ===
Linia 29: Linia 30:
! Wartość
! Wartość
! Przykład
! Przykład
|-
| zawsze  || {{tc|zawsze}}
|-
|-
| tak    || {{tc|tak}}
| tak    || {{tc|tak}}
Linia 37: Linia 40:
|-
|-
| neutral || {{tc|neutral}}
| neutral || {{tc|neutral}}
|-
| rzadko || {{tc|rzadko}}
|-
|-
| częściowo || {{tc|częściowo}}
| częściowo || {{tc|częściowo}}
Linia 46: Linia 51:
| n/a      || {{tc|n/a}}
| n/a      || {{tc|n/a}}
|}
|}
{{doc/end}}
 
<includeonly>
<!--Kategorie i interwiki szablonu muszą być umieszone w tym miejscu -->
[[en:Template:Table choice]]
[[es:Plantilla:Table Choice]]
[[fr:Modèle:Choix table]]
[[it:Template:Table Choice]]
[[ja:テンプレート:Table Choice]]
[[ko:틀:Table Choice]]
[[nl:Sjabloon:Table Choice]]
[[pt:Predefinição:Tabela de Escolha]]
[[ru:Шаблон:Таблица выбора]]
[[th:แม่แบบ:Table Choice]]
[[zh:Template:Table Choice]]
</includeonly>
<noinclude>
<!--Kategorie i interwiki dokumentacji muszą być umieszone w tym miejscu -->
[[en:Template:Table choice/doc]]
[[es:Plantilla:Table Choice/doc]]
[[fr:Modèle:Choix table/doc]]
[[it:Template:Table Choice/doc]]
[[ja:テンプレート:Table Choice/doc]]
[[ko:틀:Table Choice/doc]]
[[nl:Sjabloon:Table Choice/doc]]
[[pt:Predefinição:Tabela de Escolha/doc]]
[[ru:Шаблон:Таблица выбора/док]]
[[th:แม่แบบ:Table Choice/doc]]
[[zh:Template:Table Choice/doc]]
</noinclude>

Aktualna wersja na dzień 20:05, 28 mar 2023

To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.

Ten szablon używany jest do zakolorowania tła oraz tekstu komórki tabeli zależnie od wybranej opcji.

Użycie

Aby użyć tego szablonu, należy wybrać jedną z dostępnych wartości i ewentualnie dodać własny tekst – tak jak pokazuje przykład drugi. Pierwsza litera tak wpisanego tekstu zostanie zmieniona na wielką.

Przykłady

{| class="wikitable" style="margin: 0px"
|{{tc|tak}}
|}

Da w wyniku:

Tak


{| class="wikitable" style="margin: 0px"
|{{tc|nieznane|niepewne}}
|}

Da w wyniku:

Niepewne

Dostępne wartości

Wartość Przykład
zawsze Zawsze
tak Tak
nie Nie
nigdy Nigdy
neutral Neutralny
rzadko Rzadko
częściowo Częściowo
planowane Planowane
nieznane Nieznane
n/a N/A