Szablon:Hp/opis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Utworzył nową stronę „{{doc/start}} Ten szablon wyświetla punkty życia i obrazuje je za pomocą serduszek Dla bardziej zwięzłej formy wszystkie serduszka, dla wart...” |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{doc/start}} | {{doc/start}} | ||
Ten szablon wyświetla punkty życia i obrazuje je za pomocą [[Szablon:Healthbar|serduszek]] | Ten szablon wyświetla punkty życia i obrazuje je za pomocą [[Szablon:Healthbar|serduszek]]. | ||
Dla bardziej zwięzłej formy wszystkie serduszka, dla wartości punktów życia powyżej 16, będą zastąpione przez {{Healthbar|2|9px}} × [hp / 2] | Dla bardziej zwięzłej formy wszystkie serduszka, dla wartości punktów życia powyżej 16, będą zastąpione przez {{Healthbar|2|9px}} × [hp / 2]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
! Wartość domyślna | ! Wartość domyślna | ||
|- | |- | ||
| <code> | | <code>1</code> || Wartość zdrowia pomiędzy 0, a 32. Puste serce = 0, pół serca = 1, pełne = 2. || 0 | ||
|- | |- | ||
| <code>2</code> || Szerokość każdej ikony. || 18px | |||
|- | |||
| <code>total</code> || Ilość wyświetlanych serc. || 0 | |||
|- | |||
| <code>poisoned</code> || Serca zatrute. || 0 | |||
|- | |||
| <code>withered</code> || Serca z efektem obumarcia. || 0 | |||
|- | |||
| <code>mob</code> || Serca ujeżdżanych mobów. || 0 | |||
|- | |||
| <code>absorption</code> || Serca dodane przez absorpcję. || 0 | |||
|- | |||
| <code>hardcore</code> || Wersja ''hardcore'' każdego z serc. || 0 | |||
|- | |||
| <code>notag</code> || Usuwa liczbę i nawias. || 0 | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Kod | ! Kod | ||
! | ! Wynik | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{hp | | <code><nowiki>{{hp}}</nowiki></code> || {{hp}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{hp| | | <code><nowiki>{{hp|0}}</nowiki></code> || {{hp|0}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{hp| | | <code><nowiki>{{hp|4}}</nowiki></code> || {{hp|4}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{hp| | | <code><nowiki>{{hp|7|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|poisoned=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{hp| | | <code><nowiki>{{hp|7|withered=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|withered=1}} | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{hp|41}}</nowiki> || {{hp|41}} | | <code><nowiki>{{hp|7|absorption=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|absorption=1}} | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|7|hardcore=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|hardcore=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|7|hardcore=1|poisoned=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|hardcore=1|poisoned=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|7|hardcore=1|withered=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|hardcore=1|withered=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|7|hardcore=1|absorption=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|hardcore=1|absorption=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|7|mob=1}}</nowiki></code> || {{hp|7|mob=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|4|18px}}</nowiki></code> || {{hp|4|18px}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|20|notag=1}}</nowiki></code> || {{hp|20|notag=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|26|notag=1}}</nowiki></code> || {{hp|26|notag=1}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|20}}</nowiki></code> || {{hp|20}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{{hp|24}}</nowiki></code> || {{hp|24}} | |||
|- | |||
| <code><nowiki>{[hp|41}}</nowiki><code> || {{hp|41}} | |||
|} | |} | ||
{{doc/end}} | {{doc/end}} | ||
Wersja z 11:22, 16 mar 2018
Szablon:Doc/start Ten szablon wyświetla punkty życia i obrazuje je za pomocą serduszek.
Dla bardziej zwięzłej formy wszystkie serduszka, dla wartości punktów życia powyżej 16, będą zastąpione przez × [hp / 2].
| Parametr | Funkcja | Wartość domyślna |
|---|---|---|
1 |
Wartość zdrowia pomiędzy 0, a 32. Puste serce = 0, pół serca = 1, pełne = 2. | 0 |
2 |
Szerokość każdej ikony. | 18px |
total |
Ilość wyświetlanych serc. | 0 |
poisoned |
Serca zatrute. | 0 |
withered |
Serca z efektem obumarcia. | 0 |
mob |
Serca ujeżdżanych mobów. | 0 |
absorption |
Serca dodane przez absorpcję. | 0 |
hardcore |
Wersja hardcore każdego z serc. | 0 |
notag |
Usuwa liczbę i nawias. | 0 |