Minecraft Wiki Polska:Byli administratorzy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Aktualizacja, dodano Alex2422 |
+ ja |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
| [[Użytkownik:Alex2422]] || Administrator || 27 październik 2013-13 czerwiec 2021 || | | [[Użytkownik:Alex2422]] || Administrator || 27 październik 2013-13 czerwiec 2021 || | ||
|- | |||
| [[Użytkownik:Frisk]] || Administrator || 20 marca 2016-21 sierpnia 2024 || Rola administratora do 21 sierpnia, w dalszym ciągu tymczasowo biurokrata ([[Zmiany na Minecraft Wiki Polska]]) | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]] | [[Kategoria:Minecraft Wiki Polska]] | ||
Wersja z 10:09, 21 sie 2024
Minecraft Wiki Polska istniejąca od ponad 7 lat w przeszłości była tworzona przez wielu użytkowników, część z nich należała do administracji. Ta strona wymienia członków administracji, którzy zrezygnowali bądź ich uprawnienia zostały odebrane (na przykład z powodu nieaktywności). Członkowie administracji, których uprawnienia nie zostały odebrane z powodu nieodpowiedzialnego zachowania mogą prosić o zwrot uprawnień.
| Użytkownik | Rola | Czas | Opis |
|---|---|---|---|
| Użytkownik:Xblockmove5 | Biurokrata | 1 grudzień 2010-5 styczeń 2018 | Współzałożyciel Minecraft Wiki Polska |
| Użytkownik:Promaster14 | Biurokrata | 4 kwiecień 2011-21 luty 2012 | |
| Użytkownik:Slawko1997 | Biurokrata/Administrator | 5 listopad 2011-13 grudzień 2013 | Administator od 25 lutego 2012 do 13 grudnia 2013, biurokrata od 5 listopada 2011 do 17 grudnia 2011. |
| Użytkownik:Matik7 | Administrator | 8 maja 2015-28 kwiecień 2020 | |
| Użytkownik:Alex2422 | Administrator | 27 październik 2013-13 czerwiec 2021 | |
| Użytkownik:Frisk | Administrator | 20 marca 2016-21 sierpnia 2024 | Rola administratora do 21 sierpnia, w dalszym ciągu tymczasowo biurokrata (Zmiany na Minecraft Wiki Polska) |