Użytkownik:Druteczka/witaj/opis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Druteczka (dyskusja | edycje)
d →‎Stany: drobne
Druteczka (dyskusja | edycje)
→‎Stany: Drobne
 
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
{{Dokumentacja/Nagłówek}}
{{Dokumentacja/Nagłówek}}
To jest moja witajka, z możliwością  wybrania stanu.
To jest moja witajka, z możliwością  wybrania stanu. Ma dwa parametry. W drugim (opcjonalnym) określana jest data (<nowiki>~~~~~</nowiki>).
== Stany ==
== Stany ==
Aktualnie istnieją 1 stany.
Aktualnie istnieją 2 stany. Są określane w pierwszym parametrze.<br>
Stany to:
Stany to:
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
|-
|-
! # !! <span title="zamienna">nazwa</span> !! opis
! # !! <span title="zamiennik #">nazwa</span> !! opis !! <span title="Nazwa strony z której dostarczana jest treść">zawarte w...</span>
|-
|-
| 1 ||  || domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony
| 1 ||  || domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość|/zawartość]]
|-
|-
| 8 || Colormatic || w planach, kolor: każdy poprzedni
| 2 || niebieski || kolor: granatowo-niebieski || [[Użytkownik:Druteczka/witaj/zawartość2|/zawartość2]]
|-
| 8 || Colormatic || w planach, kolor: każdy poprzedni || [<nowiki/>[Użytkownik:Druteczka/witaj/colormatic|/colormatic]]
|}
|}



Aktualna wersja na dzień 13:14, 22 paź 2018

To jest strona dokumentacji, powinna ona być dołączona na stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji sprawdź Szablon:Dokumentacja.

To jest moja witajka, z możliwością wybrania stanu. Ma dwa parametry. W drugim (opcjonalnym) określana jest data (~~~~~).

Stany

Aktualnie istnieją 2 stany. Są określane w pierwszym parametrze.
Stany to:

# nazwa opis zawarte w...
1 domyślny, kolor: czarno-ciemnozielony /zawartość
2 niebieski kolor: granatowo-niebieski /zawartość2
8 Colormatic w planach, kolor: każdy poprzedni /colormatic]]